Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Princess Mononoke (1997)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
FacelessMachine
Рп играч
FacelessMachine


Брой мнения : 247
Зодия : Овен Местожителство : The Tardis

Герой
Име: Аарон Денис Питс
Раса: Вампир
Princess Mononoke (1997) Empty
ПисанеЗаглавие: Princess Mononoke (1997)   Princess Mononoke (1997) Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 1:43 pm#1



Princess Mononoke (1997)

Princess Mononoke (1997) Princess-mononoke-79687

## Резюме : Всичко започва с появата на един демон, в гората, близо до малко селище. Жителите на това селище са избрали аскетичния, но в хармония с природата начин на живот и е загатнато, че са от благородно потекло. Принц Ашитака убива демона, но преди това е ранен и белязан от проклятието му. За да се спаси той трябва да разгадае загатката около произхода на демона и тайнственото метално топче, намерено в тялото му.
Пътешествието му го отвежда до миньорското селище – крепост на лейди Йебоши. Място където се води вечната битка между човек и природа. Прогреса може ли да е в хармония със заобикалящата ни среда? До какво може да доведе човешката амбиция? Има ли тук място любовта? Тези и много други въпроси се паставят по един особен типично японски маниер.

## Снимки от филма :

Princess Mononoke (1997) Princess_mononoke_wallpaper
Princess Mononoke (1997) Princess%20Mononoke%20pic2
Princess Mononoke (1997) Princess+mononoke


## Лично мнение : Това беше първия аниме филм който някога съм гледала. Когато го гледах може би бях най-много на 6-7 годишна възраст. Нямам идея от къде баща ми го беше намерил но беше дублиран на български и си спомням как го гледах отново и отново по цели дни. Спомням си също как след години питах баща си къде е филма и отново го гледах. Завинаги това ще остане най-любимия ми филм за всички времена и ще го гледам докато вече не намирам удоволствие в гледане на филми. Не мога да опиша, колко много значи той за мен и едва ли някой ще ме разбере, ако се опитам, но ви го препоръчвам. Гледайте го, защото наистина можете да научите нещо за човешката алчност, за разрухата която можем да причиним, и най-вече за любовта и честта.
Върнете се в началото Go down
Oblivious Dream
Администратор
Oblivious Dream


Брой мнения : 604
Зодия : Водолей Местожителство : София, България

Герой
Име: Айс Евърмонт
Раса: Демон - сукубa
Princess Mononoke (1997) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Mononoke (1997)   Princess Mononoke (1997) Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:08 pm#2

Ама аз няма как да пропусна тази темичка. Просто е невъзможно. Басии, тоя филм дърт колко мене, бе.. О.О Не знаех.. Както и да е. Гледала съм го някъде на 4-5-6 години за първи път и си спомням, че страшно много ми хареса. Вече не мога да кажа със сигурност, но мисля, че го бях гледала по телевизията и онези беличките духчета ли какво бяха много ме учудиха и много, ама много тъпо ги зяпах.
Та, почнах да дрънкам празни приказки, както обикновено.
Като цяло филмът беше страхотен, гледала съм го няколко пъти и, честно казано, ще си го дръпна пак, за да си го припомня. Бях останала с много добро впечатление и по спомени смятам, че наистина си заслужава да се гледа, дори да не си падаш по анимета.

П.с. Ники, мерси, че ми напомни за това филмче. ^^
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Princess Mononoke (1997) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Mononoke (1997)   Princess Mononoke (1997) Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 5:45 pm#3

Това нещо го гледах с опулено изражение и се чудех кой ме нави да го изтегля. Голяма грешка направих. Имаше нещо в него, което невъобразимо много ме дразнеше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Princess Mononoke (1997) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Princess Mononoke (1997)   Princess Mononoke (1997) Icon_minitime#4

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Breakdown/Инцидентът (1997)
» The Edge/Острието (1997)
» Scream 2/Писък 2 (1997)
» The Game/Играта (1997)
» Con Air/Въздушен конвой (1997)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-