Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Истински обяснения, писани пред КАТ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Oblivious Dream
Администратор
Oblivious Dream


Брой мнения : 604
Зодия : Водолей Местожителство : София, България

Герой
Име: Айс Евърмонт
Раса: Демон - сукубa
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:39 am#1

Истински обяснения, писани пред КАТ


1. 'Тръгвайки на работа в 7 тази сутрин, изкарвайки колата от гаража на улицата, се сблъсках с автобус. Автобусът беше подранил с 5 минути.

2. 'Инцидентът стана, защото с едното око наблюдавах камиона отпред, с второто - пешеходеца, и с другото - колата отзад.'

3. 'Започнах да намалявам скоростта, но колите отпред бяха по-неподвижни, отколкото мислех.'

4. 'Не знаех, че ограничението на скоростта е валидно след полунощ.'

5. 'Колата пред мен блъсна пешеходеца, но той се изправи, затова го блъснах и аз.'

6. 'Другият автомобил се сблъска с моя, без да даде предупреждение за намерението си.'

7. 'Ударих се в неподвижен камион, който идваше отсреща.'

8. 'Пешеходецът ме блъсна и отиде под колата ми'

9. 'В опит да убия муха, се ударих в стълб.'

10. 'Невидим автомобил се появи от нищото, удари колата ми и изчезна.'

11. 'Бях изхвърлен от колата, когато тя се отклони от пътя. По-късно бях намерен в канавката от някакви крави.'

12. 'Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.'

13. 'Бях карал автомобил от 40 години, когато заспах на волана и катастрофирах.'

14. 'Когато наближих кръстовището, изведнъж се появи знак на място, където знак 'стоп' никога не се беше появявал преди.'

15. 'За да избегна удар в бронята на колата отпред, ударих пешеходец.'

16. 'Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа.'

17. 'Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах.'

18. 'Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах.'

19. 'Непряката причина за инцидента беше нисък човек в малка кола с голяма уста.'

20. 'Стълбът се приближаваше. Опитах да го избегна, но ударих предната му страна.'

21. 'Опитвах да се науча да карам със серво. Завъртях волана колкото сметнах за необходимо и се оказах в друга посока, карайки срещу движението.'

22. 'Изкарвах колата от гаража на задна, както обикновено, когато бях ударен от другата кола на същото място, където бях удрян няколко пъти преди.'

23. 'Когато видях, че не мога да избегна сблъсъка, натиснах газта и катастрофирах в другата кола.'

24. 'Инцидентът стана, когато предната дясна врата на колата зави без да подаде сигнал.'

25. 'Никой не беше виновен за инцидента, но той никога нямаше да стане, ако другият шофьор беше внимавал.'

26. 'Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих.'

27. 'Инцидентът стана, когато опитвах да си възвърна контрола над колата, насочвайки я към другото превозно средство.'
Върнете се в началото Go down
bonibon_n
Новак
bonibon_n


Брой мнения : 43
Зодия : Везни
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 12:41 am#2

5. 'Колата пред мен блъсна пешеходеца, но той се изправи, затова го блъснах и аз.'
26. 'Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих.'
най-много радват :D:D:D
Върнете се в началото Go down
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 6:44 am#3

А, не, не ,не...така не се бях смяла от доста време насам. Много хубава темичка, поздравления за нея. Просто такива бисери си заслужават да видят форумен свят! Истински обяснения, писани пред КАТ 202521
Върнете се в началото Go down
ruru
Новак
ruru


Брой мнения : 48
Зодия : Телец
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 11:12 am#4

Смяла съм се от сърце. Много добра тема. Само като си представиш още колко такива обяснения има, направо.... оставая без думи. Истински обяснения, писани пред КАТ 708279
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 4:14 pm#5

Ние добре се смеем, ама тука има данни за поне десетина блъснати пешеходци, защото шофьорите не умеят да мислят и да спазват правилника. Надявам се, че освен че са ги изтипосали из нета със слабоумния им изказ, са им взели и книжките.
Осбено изказването- 26. 'Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих.' ме кара да си мисля, че шофьора е мислел, че играе GTA, а не, че шофира по улиците където ходят живи, истински и съществуващи хора.
Сори за мрачното мнение, хора, но не мога да се смея пред доклади за толкова пътни произшествия, причинени от явно слабоумни типове.
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitimeСъб Юни 08, 2013 10:57 am#6

Няма други като българските шофьори.. j
Цитат :
14. 'Когато наближих кръстовището, изведнъж се появи знак на място, където знак 'стоп' никога не се беше появявал преди.'
Това ме разби j
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Истински обяснения, писани пред КАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински обяснения, писани пред КАТ   Истински обяснения, писани пред КАТ Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» True Lies/Истински лъжи (1994)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Спам зона-