Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Истинска кръв сезон 4

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:40 pm#1

Истинска кръв сезон 4 TBSeason4posterred

## Режисьор: Алън Бол

## В ролите: Ана Пакуин, Стивън Мойър, Сам Трамел, Раян Коунтън, Рътина Уесли, Крис Бауер, Нелсън Елис, Джим Парак, Кари Престън, Александър Скарсгард, Тод Лоу

## Държава: САЩ

## Резюме: Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта. И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом. И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол, “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.



Изтегли 4 сезон
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
katttts
Новак
katttts


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 1:40 pm#2

страхотен сезон
Върнете се в началото Go down
bonibon_n
Новак
bonibon_n


Брой мнения : 43
Зодия : Везни
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 7:38 pm#3

най-добрия сезпн досега поне според мен с нетърпение очаквам следващия
Върнете се в началото Go down
rim17
Посетител
rim17


Брой мнения : 69
Зодия : Овен
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 7:09 pm#4

Следя сериала от самото начало. Лично за мен този сезон беше най-слаб.
Върнете се в началото Go down
ruru
Новак
ruru


Брой мнения : 48
Зодия : Телец
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 10:47 am#5

Споделям мнението ти rim17, можеха и по-добре да се справят.

Надявам се 5-ти сезон да е много успешен и да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
snejana1978
Новак
snejana1978


Брой мнения : 45
Зодия : Дева
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:04 am#6

Следя този сериал от самото начало...и този сезон не е лош.
Върнете се в началото Go down
Todomodo
Посетител
Todomodo


Брой мнения : 50
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeПет Мар 30, 2012 9:07 am#7

На мен също този сезон не ми хареса. Даже се чудя дали ще гледам следващия.
Върнете се в началото Go down
simonka94
Новак
simonka94


Брой мнения : 34
Зодия : Козирог
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 7:16 am#8

на мен ми допадна чакам следващия
Върнете се в началото Go down
Nina1968
Посетител
Nina1968


Брой мнения : 51
Зодия : Везни
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 9:36 pm#9

Е не е като книгата,но сериала си го бива.С нетърпение чакам следващия сезон.
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeЧет Юни 14, 2012 6:27 am#10

Nina1968 написа:
Е не е като книгата,но сериала си го бива.С нетърпение чакам следващия сезон.

Пети сезон вече започна. Миналия петък, а при нас събота, беше 1 епизод.
Страшно много харесвам този сериал. Не е сладникав, а напротив даже и леко брутален. Харесват ми множеството персонажи, активното действие, страстните моменти.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 5:13 pm#11

о да съгласна съм с теб и чакам да излезе 2-и епизод
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 11:42 pm#12

Невероятен сезон. Няма спор.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 6:58 am#13

Нещо ми стана много бозав тоя сериал. И все пак изгледах и пети сезон, ще изгледам и шести, но не може да ме впечатли така както първите три сезона..
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitimeПон Авг 05, 2013 2:17 pm#14

аз вече съм на сезон 6
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Истинска кръв сезон 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истинска кръв сезон 4   Истинска кръв сезон 4 Icon_minitime#15

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Истинска кръв сезон 1-3
» Dead Man Down / Кръв за кръв ( 2013 )
» Кръв / Blood+
» There Will Be Blood/Ще се лее кръв (2007)
» Spartacus: Blood and Sand/Спартак: Кръв и пясък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Сериали-