Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Клуб Кристен Стюарт

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeНед Окт 24, 2010 5:03 pm#1

Клуб Кристен Стюарт 006

Име: Кристен Джеймс Стюарт
Роденa: 9 април 1990 (на 20 год.) Лос Анджелис, Калифорния, САЩ


Кристен е родена в Колорадо, но е отраснала в Лос Анджелис.Има номинация за млада изгряваща актриса. Тя също е била номинирана два пъти за "Най-добро изпълнение в оригинален филм - Поддържаща женска роля от млада актриса" за филмите Cold Creek Manor и Undertow. След касовия успех на Паник стая тя бързо бива наета да играе дъщерята на Денис Куейд и Шанън Стоун в Cold Creek Manor (2003), последвана от ролята на момиче със страст към плининарството в Catch that Kid (2004). Нейната първа поява на голям екран е в ролята на момиче, което чака за питието си в Thirteenth Year(1999), докато първата и истинска роля получава в The Safety of Objects(2001), където играе Патриша Кларксън. тя е много сериозно момиче не се усмихва просто ей така След това тя получава и ролята на Лила в Undertow(October 2004) където си партнира с Дърмът Мълрони (Dermot Mulroney) и Джош Лукас. Тя също играе ролята на Мая в Fierce People и тази на Лиса в Затура, който беше номиниран за най-добър фантастичен филм с награда Сатурн. Кристен става световноизвестна с ролята си заедно с Джоди Фостър в „Паник стая”,когато е едва на 9. Стюарт игра поддържащи роли в драмите Into the wild за режисьора Шон Пен и като дъщеря на Робърт Де Ниро в What just happened? за режисьора Бари Левинсън. Следващият й ангажимент е за филма Adventureland, в който ще си партнира с Райън Рейнолдс и Джеси Айзенберг за режисьора Грег Мотола. Стюарт получава звездни роли в предстоящите независими филми като The Cake Eaters, Yellow Handkerchief, с Уилям Хърт и Мария Бело.
Други нейни участия включват: „На женска територия”, The Messengers, „Затура”, Speak, „Свирепи хора”, „Хванете хлапето”, Undertow, „Гърлото на дявола” и The Safety of Objects. Стюарт живее в Лос Анджелис.
Един от най-известните филми в които е участвала е "Здрач". Там тя играе Изабела Соун. След като се премества в малкото градче Форкс, тя се запознава с семейство Кълън, но не подозира за тайната,която крият. А именно че те са вампири. Тя се влюбва във Едуард Кълън Робърт Патинсън и тогава започват приключенията. "Здрач" е по едноименната книга на Стефани Майър, превърнала се в бестселър. На 20 ноември излиза и втората част на филма, където Кристен отново играе Бела.
Пълно име: Кристен Джеймис Стюарт
Прякор: Крис, КейСтю
Дата на раждане: 09 Април 1990 г., Калифорния, САЩ
Височина: 1, 68 см
Любими артисти: Хийт Леджър и Еван Рейчъл Ууд

- За ролята в Twilight трябва да носи кафяви лещи, защото очите и са зелени, а тези на Бела - кафяви
- класирана е под номер 17 в класацията за актриса на Entertainment Weekly "30 под 30 (30 Under 30)"
- поддръжник и член на Националния червен кръст от известни личности (Red Cross National Celebrity Cabinet)
- номинирана е три поредни години за Young Artist Award, но така и не я печели
- харесва някои класически рок банди като Led Zeppelin и Cream
- получава титлата The Movie Fanatic's Hottest Young Actress (2008) (Най-горещата млада актриса според киноманите)
- иска да специализира литература в колежа
- има 3 кучета - Оз, Джак и Лили
- Любимият и филм на ужасите е "The Shining"
Личен живот:

Кристен е родена на 9. април 1990 г в Лос Анджелис, Калифорния, където и израства. Баща и Джон Стюарт е помощник-режисьор и телевизионен продуцент, работил за FOX. Майка и е сценарист, родом от Австралия. Кристен ходи на училище до седми клас, след което продължава образованието си чрез кореспонденция. Има по-възрастен брат - Камерън. Кристен е запален сърфист и в момента живее със семейството си в Лос Анджелис. Пред Vanity Fair Крис е потвърдила, че се среща с актьора Майкъл Ангарано

Кариера:

Първата и роля е кратка и без реплики в телевизионната продукция на Disney Channel The Thirteenth Year. В последствие се появява в независимия филм The Safety of Objects, където играе мъжкарана - дъщеря на самотна майка (в ролята Патриша Кларксън). Има роля и в известния холивудски филм Panic Room, където играе мрачната дъщеря - диабетичка на разведена майка (в ролята Джоди Фостър). Докато филмът получава смесени оценки, играта на Кристен е оценена положително.
След успеха на Panic Room Крис участва в още един трилър - Cold Creek Manor, където играе ролята на дъщерята на героите на Денис Куейд и Шарън Стоун. Първата и главна роля е в комедията Catch That Kid, където играе с Макс Тиериот и Корбин Блю.
Само за 2007 и 2008 година Кристен участва в 9 филма, включително и в дългоочаквания Twilight, където изпълнява ролята на Бела Соун.

Филмография:
Eclipse (twilight/III)(2010) ... Bella Swan
New Moon(twilight/II)(2009)….Bella Swan
Welcome to the Rileys (2009) (filming) .... Mallory
Adventureland (2009) (post-production) .... Em
Twilight (2008/I) (post-production) .... Bella Swan
Jumper (2008) .... Sophie
What Just Happened? (2008) .... Zoe
Yellow Handkerchief (2008)
Cutlass (2007) .... Young Robin
Into the Wild (2007) .... Tracy Tatro
The Cake Eaters (2007) .... Georgia
The Messengers (2007) .... Jess
In the Land of Women (2007) .... Lucy Hardwicke
Zathura: A Space Adventure (2005) .... Lisa
Fierce People (2005) .... Maya
Undertow (2004) .... Lila
Catch That Kid (2004) .... Maddy
Speak (2004) (TV) .... Melinda Sordino
Cold Creek Manor (2003) .... Kristen Tilson
Panic Room (2002) .... Sarah Altman
The Safety of Objects (2001) .... Sam Jennings


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Пет Сеп 06, 2013 6:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Chocolate
Творец
Chocolate


Брой мнения : 517
Зодия : Лъв
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:55 pm#2

Водя се за фен (по default, както казах в предишните си постове).
Е, ами, харесвам я. Добра актриса е (mkaaaay, донякъде), пък и е красива. Адски й завиждам за зелените очи. Искамискам :D
Върнете се в началото Go down
http://hungergamesbg.bulgarianforum.net/
????
avatar


Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:30 pm#3

Ужасно слаба актриса. Не може да изигра роля различна от Бела. Отказал съм се да гледам нейни филми.
Върнете се в началото Go down
sunny~girl
Посетител
sunny~girl


Брой мнения : 56
Зодия : Скорпион
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 2:51 pm#4

Много е умряла, не ми харесва нищо в нея. И има се некви маниери, адски смешната.
Върнете се в началото Go down
http://darkvampire.forumo.biz/
????
avatar


Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 7:46 am#5

Не ми харесва, ужасна актриса е.
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Посетител
Iskra16


Брой мнения : 50
Зодия : Телец
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 8:12 pm#6

Като актриса не ми допада особено. Иначе е много красива :) :)
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 8:21 pm#7

Не ми харесва като актриса.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007
Посетител
sisi_2007


Брой мнения : 68
Зодия : Рак Местожителство : пловдив
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 3:28 pm#8

Тя ми е любимка.Най-добрата.Нищо лошо не мога да кажа,защото харесвам всичко в нея. Клуб Кристен Стюарт 56112
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 8:43 pm#9

Аз я харесвам, много добра актриса е, щом съумя да изиграе Бела с нейната несръчност, справи се отлично. Мисля, че тепърва ще има и други големи роли, макар че филмографията и до сега е внушителна - играе десет години и пак я търсят за роли. Разбира се "Здрач" е невероятен скок напред и нагоре за Кристен, но тя се справя със славата и не страда от звездомания. Клуб Кристен Стюарт 648965
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 9:00 pm#10

В началото много я харесвах, тоест, когато излезе "Здрач". Беше станала любимата ми актриса и бях завладяна от масовата истерия. Изгледах всичките й филми и сега осъзнавам, че във всички свои филми тя играе по един и същ начин. Сега единственият неин филм, който мога да кажа, че ми допада и е хубав е Speak, но тя отново не успя да го изиграе както трябва, да предаде всички емоции, които трябваха, за да стане филма наистина прочувствен.
А това, че е играла в много филми не я прави голяма актриса.
Ще трябва много да се постарае, за да стигне някои като Дъстин Хофман, Робърт Дениро и Ал Пачино и др, макар че сега, ако попита по-голямата част ще са чували за Кристен, но за тези актьорски величия - не.

Лично не я харесвам като актриса, на външен вид - става, прилича на обикновено момиче, което може би е в неин плюс и се държи като такава, засега.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeВто Май 01, 2012 3:26 pm#11

Всички казват, че е лоша актриса (надявам се не съдим само по Здрач). Аз обаче я харесвам, гледала съм филма ''Паник стая'' и там според мен си играе доста добре ролята. Красива е, което също допринася за многото й фенове Клуб Кристен Стюарт 2242225100
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 12:59 am#12

Хммм, ами, аз освен в "Здрач", съм я гледала и в "Телепорт", където има малка роля. Там игра за около минута и цялото й държание беше 1:1 като това на Бела в "Здрач"- нацупена, нескопосна и повлечена. И същото изражение. Това момиче сякаш няма други изражения.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 10:29 am#13

В ''Телепорт'' ролята й не беше нещо голямо - по-скоро само като поява, но дори и за 1 минута не ме пвечатли Клуб Кристен Стюарт 5227024
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content


Клуб Кристен Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Кристен Стюарт   Клуб Кристен Стюарт Icon_minitime#14

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Клуб Рот
» Клуб P!nk
» Клуб "+18"
» Клуб HIM
» Клуб Paramore

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Фен клубове-