Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Клуб Bullet for my Valentine

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 3:48 pm#1

Клуб Bullet for my Valentine  BULLET_FOR_MY_VALENTINE_3

Bullet for My Valentine (понякога за по-кратко наричани Bullet или BFMV) са четиричленна метълкор група от Bridgend, Южен Уелс. Групата е сформирана през 1998 под името Jeff Killed John (Джеф уби Джон), като първоначално свирели кавъри на Metallica, Limp Bizkit и Nirvana.

Ранни дни:

Първоначално групата се борела за място под слънцето, но възникнали усложнения, когато други групи от Уелс като Lostprophets и Funeral for a Friend постигнали голяма популярност.
Когато дошло време групата да записва демо, нещата не станали така както били планирани и първоначалния бас китарист Nick Crandle, напуснал групата ден преди датата за записа. Бандата не могла да запише демо и впоследствие се разпаднали.Но въпреки това те се събрали отново и намерили нов басист в лицето на Джейсън „Джей“ Джеймс. Сменили няколко имена от 12 Pints of my Girlfriend's Blood („12 пинти от кръвта на гаджето ми“) на Jeff Killed John („Джеф уби Джон“), след това Opportunity in Chicago („Възможност в Чикаго“), и накрая стигнали до Bullet for My Valentine („Куршум за моята любима“).
По-късно групата подписала договор със Sony via 20–20 Entertainment през Октомври 2004. Голяма популярност получила песента „Hand of Blood“ от едноименното EP и дебютния албум „The Poison“ във Великобритания, като и двете издания са продуцирани и обединени от Колин Ричардсън. Bullet for My Valentine е една от бързо изгряващите групи във днешната метъл история. Те имат огромни Европейски и Американски фен клубове и са участвали на много фестове в различни страни.

Придобиване на славата:

Дебютният им албум „The Poison“ излиза във Великобритания на 3 октомври 2005. Първия сингъл е Suffocating Under Words of Sorrow (What Can I Do), излязъл на 19 септември 2005. Trustkill Records (Американската компания на групата) пуска The Poison в Щатите на 14 Февруари 2006.
Песента 4 Words (To Choke Upon) е използвана в NHL 2006 и Madden NFL 2006 от EA Sports. Текстът във the bridge that goes, „Pull it out from my back“, е променен на „Betrayed from my back“.
Hand of Blood е използвана в Need for Speed: Most Wanted и Burnout Revenge. И в двете игри втория стих от Hand of Blood е напълно преработен.
BFMV правят All These Things I Hate (Revolve Around Me) като сингъл във Великобритания за радио линиите през втората седмица на Януари тази година. Сега планират да се завърнат в студиото и да запишат наследника на „The Poison“. Вторият им албум е планиран за Юни 2007. В интервю за списание Kerrang групата назовала имената на 2 нови песни „Scream Aim Fire“ и „Waking The Demon“.

Награди

*През 2005 печелят награда Kerrang! за 'Best British Newcomer', и приемат предложението на Kerrang! да ги придружат на турнето из Обединеното кралство по случай 25-тата им годишнина.
*През 2005 печелят „Най-добра нова група на Уелските музикални награди
*Отново през 2005 са отличени за най-добро представяне в „The Guest List“ (Британска музикална телевизия).
*През 2006 спечелват наградата „Metal Hammer Golden God“ за 'Най-добра британска група.'
През 2006 спечелват „101 Damnation Awards“.
*В края на 2006 отново печелятKerrang! този път за 'Най-добър британски сингъл' за песента им 'Tears Don't Fall', взета от албума The Poison
*За втора поредна година, през 2007 печелят „Metal hammer Golden God“ за 'Най-добра британска група.'

Дискография:

Bullet For My Valentine (2004)
Hand of Blood (2005)
The Poison (2007)
Scream Aim Fire (2008)
Fever (2010)


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Пет Сеп 06, 2013 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Nightshade
Рп играч
Nightshade


Брой мнения : 246
Зодия : Скорпион
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:01 pm#2

Имат доста добри песни, но не мога да кажа, че са една от любимите ми групи
Върнете се в началото Go down
Iskra16
Посетител
Iskra16


Брой мнения : 50
Зодия : Телец
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 8:23 pm#3

Една от любимите ми банди вече 3-та година :) :)
Върнете се в началото Go down
repichka
Посетител
repichka


Брой мнения : 130
Зодия : Скорпион
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeПет Дек 02, 2011 7:40 am#4

Любимата ми група Клуб Bullet for my Valentine  726555
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeНед Юни 24, 2012 7:37 pm#5

харесвам песните им...много са добри...
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeПет Окт 19, 2012 8:27 pm#6

Чувала съм само няколко техни песни, но гласът на вокала им е страшно секси. Знам, че вече не може да се дере , защото е скъсал гласни струни, но все още пее хубаво.
Върнете се в началото Go down
SoulHunter
Новак
SoulHunter


Брой мнения : 47
Зодия : Телец Местожителство : Guitarland :P
Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 3:52 pm#7

Обожавам ги, те са любимата ми група! На 26 юли идват в България ( заедно с Рамщайн) иииии страшно много ме е яд, че няма да ида. Знам, че на живо може да не са толкова добри, но адреналина си струва....ама явно някой друг път, за съжаление .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Клуб Bullet for my Valentine  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Bullet for my Valentine    Клуб Bullet for my Valentine  Icon_minitime#8

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Клуб HIM
» Клуб Рот
» Клуб P!nk
» Клуб "+18"
» Клуб Анастейша

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Фен клубове-