Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Кой филм не бихте гледали за нищо на света?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:34 am#1

Аз лично никога не бих гледала "То", дори и да ми плащат... Вие?
Върнете се в началото Go down
Beta
Посетител
Beta


Брой мнения : 121
Зодия : Козирог Местожителство : Някъде из облаците!
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 3:35 pm#2

"Хълмовете имат очи".За този филм още не съм събрала кураж и не знам дали ще мога.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeНед Яну 29, 2012 2:45 pm#3

Аз също и също така "Челюсти" и "Змии в самолета"
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:53 am#4

Лили, "Челюсти" е готин филм!
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:55 am#5

А не се и съмнявам, но предпочитам да не го гледам :д
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:57 am#6

Към моя списък добавям - "Мастилено сърце" и "Гордост и предрасъдъци"
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 10:00 am#7

Че защо "Гордост и предразсъдъци", филма е страхотен, е не колкото книгата, но все пак
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 11:39 am#8

Ако нон - стоп ти опяват, че е страхотен, както и книгата, как ще искаш да го гледаш?
Върнете се в началото Go down
green_girl_
Посетител
green_girl_


Брой мнения : 81
Зодия : Скорпион Местожителство : София
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 7:45 am#9

""Нещото" - за нищо на света....
Върнете се в началото Go down
megisil
Новак
megisil


Брой мнения : 45
Зодия : Дева
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 4:46 pm#10

Кубат
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 8:50 pm#11

Sweet Nightmare написа:
Аз също и също така "Челюсти" и "Змии в самолета"


''Змии в самолета'' изобщо не е страшен. Аз имам панически страх от змии и бях много скептична относно този филм. Даваха по БТВ преди няколко месеца. Хубав филм, макар че трябваше да направят змиите малко по-реални, а не ''компютърни''.
А относно кой филм не бих гледала никога - ''Предизвестена смърт'' и ''Огледала''. Бих казала, че никога не бих се навила да гледам ужаси, тъй като изобщо не съм им фенка.
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:34 pm#12

"Аз съм легенда" - веднъж се излъгах да го гледам, не смятам да повтарям тая грешка; зомбитата ги бяха направили толкова реалистични и ужасяващо въздействащи, че после доста време сънувах кошмари. Ужасяващо въздействащ филм - тръпки да те побият. Кой филм не бихте гледали за нищо на света? 1696357848
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 9:14 am#13

"Хотелът на ужасите"
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 11:31 pm#14

Нима има значение кой е филма?! След като не искаш да го гледаш - просто не го правиш, даже не е нужно да помниш името му.
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 10:38 pm#15

Ооо, някакъв мега зъл, гаден и проклет филм трябва да е, за да не искам да го гледам. Ами да речем, не бих гледала отново "Мъртвешка тишина", защото вече знам сюжета и няма да ми е интересно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Кой филм не бихте гледали за нищо на света? Icon_minitime#16

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Кой е най-глупавия филм, който сте гледали?
» Най-страшният филм,който сте гледали?
»  В кой филм бихте искали да попаднете?
» Ако се снима филм за живота Ви, кой актьор бихте искали да Ви играе?
» Филм - Актьор - Филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Дискусии-