Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Книга, която не бихте прочели отново...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:59 am#1

Коя книга не бихте седнали да прочете отново? Или коя книга не бихте прочели никога?
Върнете се в началото Go down
sisi_2007
Посетител
sisi_2007


Брой мнения : 68
Зодия : Рак Местожителство : пловдив
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 11:46 am#2

Училище за вампири.Академия за вампири са по-хубави според мен.
Върнете се в началото Go down
IvanBiserov
Новак
IvanBiserov


Брой мнения : 32
Зодия : Близнаци
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 6:42 pm#3

Може би бих прочел Карибски пирати. Smile
Върнете се в началото Go down
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 12:57 pm#4

Дарън Шан цялата поредица е зле. За деца на по 10-12 години може и да им хареса. Не, че аз съм много голяма, но просто е ужасно скучна и детски написана.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeСря Апр 11, 2012 1:01 pm#5

Нямам книга, която не бих искала да чета отново. Поне засега.
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Beta
Посетител
Beta


Брой мнения : 121
Зодия : Козирог Местожителство : Някъде из облаците!
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 6:23 pm#6

"Брулени хълмове"-тая книга много ме дразни!Или по-точно героите-толкова са безхарактерни,егоистични,същински плужеци.Вечно болни,вечно недоволни,ревящи.Идеше ми да изпокъсам страниците по някое време.
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeВто Май 01, 2012 12:45 am#7

Beta написа:
"Брулени хълмове"-тая книга много ме дразни!Или по-точно героите-толкова са безхарактерни,егоистични,същински плужеци.Вечно болни,вечно недоволни,ревящи.Идеше ми да изпокъсам страниците по някое време.

Да, абсолютно съм съгласна, бях я чела преди много време, но няма да повторя тази грешка, колкото и всички да я превъзнасят като класика.
Също бях започнала "Жажда" на Кристофър Спайк, стигнах до около 100-тната страница и ми беше толкова безинтересна, че нямах никакво желание да продължа да чета, въпреки, че ми я бяха препоръчали - не обичам книги с малък брой персонажи, които действат по различно време.
Върнете се в началото Go down
Ellie.
Best of the Best
Ellie.


Брой мнения : 953
Зодия : Лъв Местожителство : София
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПет Май 04, 2012 3:43 pm#8

Ами може би Игрите на глада, не че не ми харесва - обожавам поредицата, но просто не е от типа книги които мога да прочета отново, няма да е същото като първото четене
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 11:02 am#9

Училище за вампири, неми беше кой знае колко интересна и докато я четях първия път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
wicked_chick
Редовен
wicked_chick


Брой мнения : 275
Зодия : Овен
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Май 06, 2012 9:39 am#10

Властелинът на пръстените. Страхотна книга, но е прекалено голяма Big Smile
Върнете се в началото Go down
Aching Soul
Редовен
Aching Soul


Брой мнения : 170
Зодия : Близнаци Местожителство : the Hell
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Май 06, 2012 10:59 am#11

Поредицата "Паднали ангели". Баси бавното действие. Просто не разбирам как някои хора толкова много я харесват.
Върнете се в началото Go down
http://cruel-souls.forumotion.com/
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 9:36 am#12

"Тютюн" и "House of night"
Върнете се в началото Go down
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 11:23 am#13

Мисля, че никога не бих прочела отново "Парижката Света Богородица" на Виктор Юго, беше ми доста скучна...
Върнете се в началото Go down
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 11:24 am#14

Отново бих прочела сагата "Здрач" - Стефани Майер, и отново и отново....
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Best of the Best
elizabetta_90


Брой мнения : 2049
Зодия : Скорпион
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 6:13 pm#15

Хммм...Не бих прочела "Училище за вампири" знам ,4е повечето я харесват ,но на мен ми се стори доста скучна
Върнете се в началото Go down
nikita_944
Посетител
nikita_944


Брой мнения : 56
Зодия : Рак
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 7:06 pm#16

Копнеж
Върнете се в началото Go down
Chocolate
Творец
Chocolate


Брой мнения : 517
Зодия : Лъв
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeСъб Окт 06, 2012 11:49 am#17

Имам чувството, че във форума има фенове и така ще си набутам главата в устата на лъва, но 'Петдесет нюанса сиво' на Е. Л. Джеймс, просто исках да видя защо е цялото това внимание и защо има толкова много фенове. На мен не ми хареса въобще. Сюжетът, героите, отношенията между тях, стилът на писане - всичко това ми играеше ръченичка по нервите и я завърших единствено защото мразя да оставям книги недовършени. Обаче нямаше нищо, което да ми хареса. Зле развити герои, Ана беше на 22 и се държеше и мислеше като десетгодишно, за бога (вътрешната богиня ftw! xD), едни и същи повтарящи се и особено зле написани секс сцени... Разбирам, че всички намират поредицата атрактивна до голяма степен заради секс сцените, обаче, за бога, в интернет е тъпкано с фенфикшъни с хиляди пъти по-добре написани лимонки. ;д
Та така, не е истина с какво нетърпение прочетох последните десет страници, четенето на тая книга беше ми супер натоварващо и изнервящо, и нямам никакво намерение на прочитам другите две части, още по-малко да препрочитам тази.

извинявам се за хейта, ако има фенове, обаче просто на някои теми не мога да млъкна. ;d
Върнете се в началото Go down
http://hungergamesbg.bulgarianforum.net/
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Окт 07, 2012 2:11 pm#18

Дарба на Мерилин Кей
Върнете се в началото Go down
paladincho
Творец
paladincho


Брой мнения : 42
Зодия : Близнаци Местожителство : Дженебакъз, град Даруджистан
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПон Окт 08, 2012 3:42 pm#19

Ухааа, аз трябва да си призная, че съм претенциозен читател - търся все добри книги и не търпя лошите писатели. Веднага мога да спомена трилогията "Краля-маг" на Крис Бънч и "През лицето на света" на Ръсел Къркпатрик.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПон Окт 08, 2012 11:24 pm#20

"Случаят Джем" на Вера Мутафчиева. Едва я дочетох, броя това да едно от големите си постижения. Но втори път - никога! Книга, която не бихте прочели отново... 2184787228
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 11:23 am#21

Синя кръв, Обсебване, Флорънс и Джаел.... има и още.
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Редовен
zori_sz


Брой мнения : 191
Зодия : Риби Местожителство : Стара Загора
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 5:54 am#22

Дебора Харкнес - Аз вещицата
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 8:40 pm#23

Топли тела на Айзък Мериън.. Мега скучна. + Тъгата на сукубата.
Върнете се в началото Go down
pllfan966
Новак
pllfan966


Брой мнения : 11
Зодия : Телец
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 11:38 am#24

Сирена-Триша Рейбърн
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitimeНед Юли 27, 2014 4:39 pm#25

"Български психар" - Андрей Велков. Ако някой има желание да стане наркоман и алкохолик, може да почерпи опит от момчетата в книгата, те друго общо взето не правят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Книга, която не бихте прочели отново... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книга, която не бихте прочели отново...   Книга, която не бихте прочели отново... Icon_minitime#26

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Последната книга, която си купихте...
» Последната книга, която прочетохте...
» Коя е следващата книга, която искате да прочетете?
» В коя книга бихте искали да попаднете?
» Кой филм/сериал можеш да гледаш отново и отново?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-