Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Empty
ПисанеЗаглавие: Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?    Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 6:50 pm#1

Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте? В миналото или в бъдещето? И защо?
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?    Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:32 pm#2

В бъдещето. Никой не знае какво ще бъде бъдещето и ще ми бъде интересно да го видя. Всички новости, начина на живота, на мислене и т.н. Миналото си е минало, така да се каже и не ме привлича чак толкова, не искам да се връщам в миналото, а да погледна напред към бъдещето.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?    Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:53 pm#3

Влекат ме Средновековието и Ренесанса. Ама май второто е за предпочитане, предвид простотиите, които са ставали през Средновековието. Че и ранният Ренесанс не е китка, ама пак е по-добре. Като цяло съм се родила в грешното време. Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  708279
Върнете се в началото Go down
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?    Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 8:03 am#4

black_raven написа:
Влекат ме Средновековието и Ренесанса. Като цяло съм се родила в грешното време.

По-точно казано, няма на къде!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?    Седмична дискусия -  Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?  Icon_minitime#5

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Седмична дискусия - Бихте ли напуснали България?
» Седмична дискусия - Матури и балове!
» Седмична дискусия - Мнението ви за протестите...
» Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?
» Седмична дискусия - Вашето мнение за парите отпускани от държавата!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-