Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Седмична дискусия - Матури и балове!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeВто Май 15, 2012 9:15 am#1

Всички знаем, че наближават изпращания, матури, балове. Споделете с нас как минаваха вашите, как планирате да минат и как сте се справили.


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Сря Май 30, 2012 10:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeСря Май 16, 2012 7:34 am#2

Въпреки, че завърших преди 2 години, ще споделя своето мнение!

Бях невероятно развълнувана, че завършвам училище! Но ми беше тъжно, защото това ми бяха последните дни с класа.
Изпращането ни беше много готино! Бяхме доста обичан випуск.
Матурите ги избутах! Криво-ляво изкарах 4 и на двете. А не бях учила... С малко повече усилие може би щях да добутам до 5...
И сега БАЛА! Може би най - хубавия момент от гимназията! За последен път си с класа си. За последно можеш да купонясваш с тях. Моят бал беше страхотен и давам всичко, за да мога пак да го изживея. Това беше единствения ден, в който не бяхме разделени на групички и на класове. Бяхме едно цяло. Поздравявахме се с песни. Пихме заедно... Незабравимо преживяване...

Пожелавам на всички, чийто бал е съвсем скоро, да си изкарат също толкова добре колкото и аз.
И успех на матурите!
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeЧет Май 17, 2012 8:32 pm#3

Моето изпращане вече мина, сега ми предстои бала. За съжаление не мога да кажа, че беше нещо страхотно. Класът ми се състои само от жени и повече от половината не ги понасям. Както ги наричам "селските кокошки".
Силно се надявам бала да ми мине добре. Стискам си палци. Айде давидим кой ще разкаже още нещо Big Smile
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 6:13 pm#4

Така да започнем с изпращането.
Беше страхотно. Първо бяхме в училището, където имаше нещо като тържество, което беше сравнително тъпо, след това излязохме навън, за да се снимаме. Там ни чакаха куп първокласници, които толкова ни се радваха. Прегръщаха ни, искаха да се снимат с нас. Едно момиченце дори се разплака и ме гушна, защото не искало да си тръгваме. След това ходихме на ресторант, където подарихме подаръка на класната - ваучер екскурзия за двама до Ситония, Халкидики. Беше много щастлива.
След ресторанта се прибрахме за няколко часа да се подготвим за дискотеката вечерта. Там щеше да е страхотно, ако не си повтаряха няколко песни непрекъснато. Сигурно имаха 5 песни, които си ги въртяха нон-стоп. Прибрахме се към 5, капнали.

На матурите:

По български теста беше сравнително лесен, но темата, която ни дадоха беше ужасна. Написах около 3 страници, пък да се надяваме и да е смислено хД

По английски, теста беше малко гаден, но темите ставаха горе-долу.

Сега само чакаме оценките.

А на бала беше уникално. Страшно забавление. Цял ден на крак. Танци, викане, пеене. За жалост не мога да се похваля с това, че класът ни не се е разделил на групи и в последната си вечер заедно, както при Тина, но пък си изкарах невероятно с моите си другарчета.
Разбира се не мина без проблеми, когато в Кемпийски се оказа, че няма да има достатъчно места, за да седнем заедно, та трябваше да се разправяме.
В дискотеката ми хареса това, че не беше чиста чалга, а беше микс. Не седнахме цяла вечер и сега не си усещам краката. Прибрахме се в 6, като не успях да се напия, от което много се радвам. Поне си помня всичко хД

Като цяло всичко беше страшно емоционално и ще ми остане един незабравим спомен!
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 7:02 pm#5

Честито, Лили - официално. Седмична дискусия - Матури и балове! 336493053
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 7:10 pm#6

Мерси, Ивче *68*
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Sponsored content


Седмична дискусия - Матури и балове! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - Матури и балове!   Седмична дискусия - Матури и балове! Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Седмична дискусия - Мнението ви за протестите...
» Седмична дискусия - Бихте ли напуснали България?
» Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?
» Седмична дискусия - Вашето мнение за парите отпускани от държавата!
» Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-