Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Как се справяте с раздялата?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Как се справяте с раздялата? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се справяте с раздялата?   Как се справяте с раздялата? Icon_minitimeНед Май 20, 2012 4:37 pm#1

Та...всеки трябва да си има малките трикове, с които да се справя с раздялата с половинката. Вашите какви са?
Върнете се в началото Go down
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Как се справяте с раздялата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с раздялата?   Как се справяте с раздялата? Icon_minitimeВто Юни 05, 2012 9:01 am#2

Колкото и да ми е гадно се правя, че не ми пука! Работи безотказно! А ако се случи така че се ми стане кофти се виждам с хора... Правила съм и следното: Ако ми е гадно от раздялата се виждам с въпросното момче и така осъзнавам, че няма за какво да ми е кофти и че е имало причина да се разделим... Но това не винаги работи...
Известно време твърдя, че не ме интересува бившия, но след време ми минава и сега поддържам някакви контакти с всичкия с които съм била... Без един...
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Как се справяте с раздялата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с раздялата?   Как се справяте с раздялата? Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 5:21 am#3

Плача малко, но бързо ми минава. Все пак няма да променя нещата. А какво казват хората: Всяко зло - за добро.
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Как се справяте с раздялата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с раздялата?   Как се справяте с раздялата? Icon_minitimeВто Окт 15, 2013 5:01 pm#4

гледам на раздялата от хубавата и страна, плача малко, и излизам с приятелки, пийваме по нещо и така времето лекува всичко
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Как се справяте с раздялата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се справяте с раздялата?   Как се справяте с раздялата? Icon_minitime#5

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Как различните знаци в зодиака преживяват раздялата..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Любов и секс-