Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 9:54 am#1

Е, споделете мнението си за наскоро излезлия закон за забрана за пушене в заведения и затворени обществени места?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Вто Юни 19, 2012 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 3:49 pm#2

За мен си е поредната глупост. Няма никакъв смисъл. Досега се деляха заведенията на зали за пушачи и непушачи, сега пък това. И нито едно от двете не помага. Единственото, което ще постигнат, е, че половината заведения ще фалират. Който си пуши, си пуши и никой не може да го спре. Аз примерно не пуша, но всички около мен пушат. К'во правим!? Колкото и забрани да наложат, това няма да се промени. Дали ще сме на заведение, на домашно или някъде другаде, пак сме заедно. Тръгнали сме примерно да се събираме с приятели и да няма да почнем случайно да се делим на пушачи и непушачи!? Поредният недомислен и излишен закон...
Върнете се в началото Go down
Mellissa__
Новак
Mellissa__


Брой мнения : 30
Зодия : Телец
Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitimeЧет Юни 14, 2012 6:25 pm#3

Напълно съгласна съм с теб. Вече за всичко измислят глоби, за да изкарат някой друг лев.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 5:01 pm#4

аз съм за забраната, защото когато вляза в някое заведение, в което се пуши аз започвам да се задушавам (то и затова не ходя често на такива места) плюс това че цигарите наистина са вредни и могат да докарат рак на белите дробове...но това си е мое лично мнение
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 3:30 pm#5

Направи ми впечатление на детската площадка пред нашия блок се събират майки с малки деца и преди винаги палеха цигари, а сега няма. Направо чудо! Поне пазят дечицата. Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? 2944293234
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията?   Седмична дискусия - За или против забраната за пушене в заведенията? Icon_minitime#6

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Седмична дискусия - Матури и балове!
» Седмична дискусия - Мнението ви за протестите...
» Седмична дискусия - Бихте ли напуснали България?
» Седмична дискусия - Ако вярвате в прераждането, в кое време бихте предпочели да сте?
» Седмична дискусия - Вашето мнение за парите отпускани от държавата!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-