Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Последната книга, която прочетохте...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:53 pm#1

First topic message reminder :




Коя е последната книга, която прочетохте?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Май 28, 2011 5:03 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПон Май 21, 2012 6:43 am#226

"Омагьосана 2" - Историята на Вал на Холи Блек, "Невиновните" на БеллаУилток - лично творчество от един руски сайти "Джени" - фенфик на Тентен от същия сайт . Последната книга, която прочетохте... - Page 10 3515709785
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 7:26 am#227

Джон Хардинг - Флорънс и Джайлс
Препоръчвам - на моменти ще ви побиват тръпки, ще видите един интересен вътрешен свят на главната героиня и някои неочаквани обрати, както и развръзка. Прочетох я на един дъх, завладяваща е и сега ми се ще да си открия друга подобна книга, че не мога да превключа на друга вълна нещо... Sad Smile
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:18 am#228

"Пръстенът на Борджиите" на Майкъл Уайт - след няколко дни най-вероятно ще забравя, че съм я чела. Напълно изгубено време. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 530865736
Върнете се в началото Go down
repichka
Посетител
repichka


Брой мнения : 130
Зодия : Скорпион
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 9:14 am#229

Робинзон Крузо-Даниел Дефо (учихме я в училище и дори по нея правих класна) Последната книга, която прочетохте... - Page 10 726555
Върнете се в началото Go down
Black Devil
Посетител
Black Devil


Брой мнения : 116
Зодия : Риби
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 6:28 am#230

Джобен наръчник за момичета
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeВто Май 29, 2012 9:11 am#231

Трилогията на Клаудия Грей "Вечна нощ" плюс един разказ, нещо като предистория на книгите. Много е интересна и се чете с удоволствие, само че не може по никакъв начин да достигне "Здрач". Но все пак трябва да се прочете, препоръчвам я, не я пропускайте в никакъв случай. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 2043254514 И "Сибирочка" на Лидия Чарская, повест за приключенията на дете в Петербург. Книга която се изучава в руските училища. Четох я с удоволствие, разбрах че има направен сериал по нея и смятам да го гледам. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 156580724
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 3:25 pm#232

Али Конди - Подборът

Хареса ми книжката, макар че не очаквах вече кой знае какво след доста негативните коментари, които съм срещала. Но беше наистина добра и интересна, чете ми се втората!

П.П. Вечна нощ не е трилогия, със сигурност има още поне една книга, доколкото знам - Afterlife.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 2:23 pm#233

Mockingjay написа:
П.П. Вечна нощ не е трилогия, със сигурност има още поне една книга, доколкото знам - Afterlife.

Има. "Призрачна нощ" и още кратка предистория. Открих я и я чета в момента.

Прочетох "Верволф" на Джери Ехерн, за опитите на СС да направи подразделение от армията, съставено от върколаци, в буквалния смисъл. Фентъзи естествено.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПон Юни 04, 2012 6:14 pm#234

Вълче Биле - Андреа Креймър
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 05, 2012 8:19 am#235

Изкуплението на Аякс (книга първа от Заветът Мефисто) - Тринити Фейгън.

Беше много добра и ми допадна! Добре разгърната идея и интересни персонажи! :14:
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 2:17 pm#236

"Бурята на века" на Стивън Кинг - написана като киносценарий за минисериал. Кинг споделя, че книгите му сами се определят като новели, романи или разкази. Сякаш живеят собствен живот. И никога не знае, колко голяма книга ще напише. Хубаво, нали? Само той може да измисли това. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 3481176088
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 5:48 pm#237

Бялата врана - Маркъс Седжуик

Книгата беше... абе, доста странна. На два пъти я прочетох, за отрицателно време, понеже ми беше доста интересна, сигурно именно заради това, че бе странна. И края си беше страшен! Хареса ми! Доста неочаквани развития...
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 07, 2012 6:40 pm#238

"Горещи страсти в рая " на Сандра Браун,много хубава книга,историята беше завладяваща,но аз съм много чувствителна,и на момента ми ставаше прекалено тежка,но все пак си заслужаваше.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 08, 2012 6:56 am#239

"Замък" на Олга Панова - любовна история в мистична обстановка, вещици, проклятия и тн, но ми хареса и си свалих и две други книги на писателката. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 2242225100
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 08, 2012 9:34 am#240

Once upon a bite - Не бих казала, че останах много очарована от книгата. Беше кратичка, историята беше заинтригуваща, но начина, по който е написана не ми допадна.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 7:41 pm#241

Стив Олтън - "Завещанието на маите" - отново герой спасяващ света от извънземни. Прочетох само първата книга от трилогията, кой знае да ли ще прочета и останалите, нещо не ми допада. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 177734748
Върнете се в началото Go down
Nina1968
Посетител
Nina1968


Брой мнения : 51
Зодия : Везни
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 6:20 am#242

Докосни Мрака-Касандра Палмър
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 6:30 am#243

Горещи страсти в рая - Сандра Браун
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 6:49 am#244

Първата книга от поредица на Сюзан Елизабет Филипс "Чикаго стар"-"Избрах теб",много лека и приятна книжка!
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 7:41 am#245

Дж.Р.Уорд - Отмъстена любов.
Без думи съм, с всяка изминала книга поредицата ми е все по-любима, авторката е уникална и е създала едни прекрасни персонажи и истории! И не само заради романтичните връзки, макар те да са... уау! In love
Отново книга, която да ме накара да се позамисля за някои неща от живота (нищо, че е тип фентъзи, по интересен начин засяга и актуални проблеми), натъжи ме, накара ме да се ядосвам, да се просълзявам, да ликувам... Абе, просто невероятна поредица и невероятна 7-ма книга! Сякаш става все по-добра цялостната история!
Върнете се в началото Go down
kams
Best of the Best
kams


Брой мнения : 724
Зодия : Телец
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 6:31 pm#246

Тами Хоуг- Виновен като греха
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 9:14 pm#247

Джак Де Брул "Реката на тайните" - вихрен екшън, надпревара с китайци, американци, Чуждестранния легион за легендарното изгубено два пъти съкровище на инките. Напълно си заслужаваше четенето. Доволна съм. Последната книга, която прочетохте... - Page 10 2043254514
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 9:34 pm#248

поредицата "Кръгът" на Нора Робъртс
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 6:37 pm#249

"Публични тайни" на Нора Робъртс,страхотна книга,просто докато не я прочетох не можех да се отлепя от нея...
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 8:14 am#250

"Фантоми" и "Вуду" на Дийн Кунц. Първата ме потресе, втората беше добра за четене. "Копието на съдбата" на Олга Тарасевич - за копието проболо Христос, принадлежало е на Хитлер и Ева Браун го е откраднала от него. Затова Втората световна война е завършила по този начин. Ала-бала. Изгубено време, даже последните страници ги попрелистих. Хареса ми един от цитатите в книгата - "Който притежава копието, управлява света". Интересно къде ли се намира истинското копие? Попаднах на материал, че в момента има три такива"
Ватиканското копие се
съхранява в базиликата на Свети Петър в Рим, където попаднало през
XVIII век от Париж, където се намирало от времето на кръстоносните
походи. Отъждествява се с копието, което се пазело в Константинопол, а
преди това в Йерусалим през V век.
Арменското копие се
съхранява в съкровищницата на Ечмиадзин, където се намира от XIII век.
Преди това се намирало в Гегардаванк, където, според преданията, било
донесено от апостол Фадей. Гегардаванк буквално се превежда като
„Манастир на копието“.

Виенското копие води
историята си от времето на Отон I (912-973 г.). След присъединяването
на Австрия Адолф Хитлер изпраща копието в Германия и го държи в
Нюрнберг. Счита се, че то е върнато на Австрия от американският генерал
Джордж Патън и в сегашно време се намира в императорската съкровищница.
Загадка? Последната книга, която прочетохте... - Page 10 3494843246
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте...   Последната книга, която прочетохте... - Page 10 Icon_minitime#251

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 10 от 20Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Последната книга, която си купихте...
» Колко книги прочетохте този месец?
» Кой герой си от книга за тийнейджъри?
» Коя книга четете в момента?
» Коя книга никога не ви омръзва ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-