Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Студентски хроники

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 10:18 am#1

И така, сега е сезонът на приемането в университетите. Някои от нас вече станаха студенти, други пък вече са стари кучета в тази област.
Споделете с нас как премина кандидатстването, какво ви приеха.Разкажете ни някой спомен от студентските години или съвет към по-младите колеги.


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Пон Авг 27, 2012 1:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
vils
Посетител
vils


Брой мнения : 111
Зодия : Козирог Местожителство : Карнобат/Бургас
Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:05 pm#2

Хах, страхотна темичка! Ами аз се дипломирах на 20.07.2012 във ВХТИ - Бургас и трябва да ви кажа, че ми е адски мъчно за всичко - за колегите, за атмосферата, дори и това да съм ангажирана по цял ден с лекции и упражнения Big Smile
Макар и специалността и цялото следване да си бяха пълен кошмар - завърших Химично инженерство без нито една поправка Big Smile това може би беше най-хубавия период в живота ми. Срещаш различни хора, създаваш нови и неповторими приятелства... Е, вярно че се иска кораво учене и все ще се намери кой да се заяде и да не даде изпита, но повярвайте ми - аз не искам никога да свършва...
shy
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitimeСря Авг 22, 2012 7:40 pm#3

Приеха ме още по първо желание! Ще уча археология в Софийския университет!!! Най-голямото ми желание се сбъдна!
Върнете се в началото Go down
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 11:03 am#4

Аз съм последна година студентка. Честно да ви кажа нямам търпение да завърша! В групата сме 10 човека и едва ли не сме на 10 групички. То бива завист, лицемерие и т.н., ама... прекаляват. Дано вие сполучите на колектив! Smile
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 11:08 am#5

И аз да се включа.
Приеха ме специалност, която никога не съм мислела, че ще уча, но пък ми допадна, като разучих малко за нея. Сега чакам 1 октомври и ще видим как ще бъде тази първа учебна година. Big Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Sponsored content


Студентски хроники Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студентски хроники   Студентски хроники Icon_minitime#6

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Chronicle / Хроники (2012)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-