Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Клуб Penn Badgley / Пен Баджли

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб Penn Badgley / Пен Баджли   Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 7:51 am#1

Клуб Penn Badgley / Пен Баджли 5189911N
Пен Дейтън Баджли е Американски актьор, роден през 1 Ноември 1986г. в Балтимор, Мерилент. Най-известен е с ролята си на Дан Хъмфри в сериалът на the CW, “Клюкарката“. Той също е участвал във филмите „Джон Такър трябва да умре“, „Лесна,а“, „Пастрокът“.

Пен е роден в Балтимор, Мерилент и разкъсвал детските си години между Ричмонд, Вирджиния и Сиатъл, Вашингтон. Той е посещасвал Академия „Чарлс Райт“ в Такома, Вашингтон. Пен също е включен в детския театър в Сиатъл. Скоро след това той започнал да прави записи за детски радиостанции.

На 11-годишна възраст, Баджли се връща в Холивуд и започва да прави собствена кариера на актьор. Баджли също е имал кариера на певец по същото време и записва поп сингъл през 1998. На 14 годишна възраст, Пен завършва California High School Proficiency Exam и започва да посещава колеж в Санта Моника. По-късно той е приет в Южен Калифорнийски колеж, където отлага приемът си поради договорни задължения.

Първото озвучаване на Баджли било за видео играта Марио Голф 64 през 1999, въпреки че той твърди, че никога не е озвучавал тази игра. След това той озвучил и Марио Тенис 64 през 2000г.  Неговата първа поява на екран пък била в епизод на „Уил и Грейс“.  След това се е появявал в предавания като „Дадио“, „Братята Гарсиа“, „Какво харесвам в теб“ и др. Той също участва във филма „Джон Такър трябва да умре“, играейки Скот Такър. През първата си седмица филмът спечелил 14.3 милиона долара.
Филмография :
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Penn Badgley / Пен Баджли   Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Icon_minitimeНед Сеп 02, 2012 5:09 pm#2

Не бих казала, че е най-якия от Клюкарката, Чейс го засенчи тотално, но пък със Серина ми бяха любимата двойка. Бедният Дан хД. Гледала съм го и в Лесна, А? Добре се справи. Може би има потенциал за развитие.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Penn Badgley / Пен Баджли   Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Icon_minitimeСря Окт 31, 2012 1:51 am#3

На мен ми харесва, колкото съм го гледала в "Клюкарката". Мисля, че самата му роля си беше такава в първи сезон- роля на обикновено, но талантливо момче. Отива му, защото макар че е симпатичен , не е чак толкова красив.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб Penn Badgley / Пен Баджли   Клуб Penn Badgley / Пен Баджли Icon_minitime#4

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Клуб Рот
» Клуб P!nk
» Клуб "+18"
» Клуб HIM
» Клуб "TV манияк"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Фен клубове-