Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Empty
ПисанеЗаглавие: Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002)   Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Icon_minitimeВто Окт 23, 2012 3:08 pm#1

Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) 5409130V



  • Режисьор : Стивън Спилбърг

  • В ролите : Леонардо ди Каприо, Том Ханкс, Кристофър Уолкън, Мартин Шийн, Натали Бай, Джеймс Гандолфини, Джеф Нейтънсън, Дженифър Гарнър, Джон Уилямс, Дон Шейн, Браян Хоу, Джон Уилямс, Кам Хескин, Елизабет Бенкс (II), Джеймс Бролин, Дан Бел и др.

  • Държава : САЩ, Канада

  • Година : 2002

  • Времетраене : 141 минути

  • Жанр : Криминален, Комедия, Биографичен

  • Резюме : Вдъхновен от действителна житейска съдба, “Хвани ме, ако можеш” разказва историята на Франк Абигнейл Мл., мошеник и гениален фалшификатор, чийто необикновен талант му позволява да присвои безнаказано милиони долари. Преди да навърши 20 години, той успява да се представи последователно за лекар, адвокат и втори пилот от голяма самолетна компания… Агентът от ФБР, Карл Ханрати  го взима на мушката и си поставя за цел да го предаде на правосъдието.

  • IMDB : Линк към IMDB







Download
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002)   Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Icon_minitimeВто Окт 23, 2012 4:46 pm#2

Уникален филм! Франк се измъкваше всеки път - беше ми толкова забавен. Леонардо ди Каприо - върха е! Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) 26060839
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002)   Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2012 12:05 am#3

Лео е секси в "Баскетболни дневници", в "Титаник", в "Ромео & Жулиета". Тук обаче не е чак толкова готин като визия. Иначе ролята му е пак на тарикатче, доста добре се е справил. Имаше страхотни моменти в този филм, помня, гледала съм го 2 пъти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002)   Catch Me If You Can / Хвани ме, ако можеш (2002) Icon_minitime#4

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» 5 неща, без които не можеш?
» Road to Perdition/Път към отмъщение (2002)
» Insomnia/Опасно безсъние (2002)
» 28 Days Later/28 дни по-късно (2002)
» От местопрестъплението: Маями CSI: Miami 2002

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Филми :: Трилъри и Мистерии-