Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Чалга vs.книги

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bubzz
Посетител
bubzz


Брой мнения : 100
Зодия : Везни
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeСря Дек 05, 2012 3:19 pm#1

Понеже вчера водих спор с няколко човека по тази тема,ми е интересно и вашето мнение.Ако слушаш чалга не можеш ли да четеш и книги.Музиката определя ли те като човек.Несъвместими ли са двете?
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeСря Дек 26, 2012 12:50 pm#2

Честно казано и аз не мога да определя. Имам приятелки, които слушат чалга и не четат книги, други пък слушат чалга и четат книги. Но определено тези, които слушат чалгии и не четат са повече като процент Чалга vs.книги 3515709785
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Riddle
Посетител
Riddle


Брой мнения : 91
Зодия : Стрелец Местожителство : Пловдив
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 11:26 pm#3

А, естествено, че не е задължително. Музиката не върви ръка за ръка с четенето. Нали? Не е като, щом слушаш дадена музика, да трябва да харесваш точно определен тип неща. Различно си е. Въпросът е там, че хората които харесват чалга, принципно имат такъв манталитет, който изключва четенето на книги. Нали се сещате, говоря за онази общност от кифли, чиято представа за живот се простира до това как ще се накипрят (щях да използвам друг вариант на думата :Д), с кой ще се забият, колко цигари ще изпушат и колко ще изпият.. и такива дейности като четенето са позорни, щото са много задръстени и са им под нивото. Само дето хората не са като тираж еднакви кукли, да речем, затова е много ограничаващо да се затворим просто до това становище, защото просто нещата не стоят съвсем така. Отделно от тези хора, има и такива, които си четат и всичко, просто харесват музиката. Имам такава съученичка. Един от приятелите на брат ми слуша И чалга, но по характер и индивидуалност е както хората биха си представили един рокаджия. И така.
Върнете се в началото Go down
http://personally-creation.nice-board.com/
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeПон Юни 24, 2013 12:59 pm#4

музиката и четенето на книги не върви ръка за ръка, определено тези които слушат чалга не четат книги75866music
Върнете се в началото Go down
bubzz
Посетител
bubzz


Брой мнения : 100
Зодия : Везни
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeПон Юни 24, 2013 1:10 pm#5

Честно казано не съм съгласна,познавам много хора,които слушат чалга и четат книги.А също и обратното-хора,които мразят чалга и в живота си са прочели две книги.Не смятам,че музиката е определяща за човека,а и като цяло имах предвид не чалга културата,защото да,тези хора със сигурност не са пипвали през живота си книга.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Посетител
Riddle


Брой мнения : 91
Зодия : Стрелец Местожителство : Пловдив
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeПон Юни 24, 2013 1:13 pm#6

да, определи го много точно! Едно е чалга музика, друго е чалга култура!!
Върнете се в началото Go down
http://personally-creation.nice-board.com/
Evitta
Редовен
Evitta


Брой мнения : 202
Зодия : Телец
Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitimeПет Юли 11, 2014 12:57 pm#7

Имам познати които слушат чалга и четат книги имам и такива които мразят чалга и не по малко неуместно за тях  от слушането на чалга е и четенето на книги...цитирам"Загуба на време ".."Четенето е за хора без работа "и т.н!Лично мен подобни коментари супер много ме дразнят ...но това е друга тема!
Не мисля ,че музиката е определяща за човека..лично аз слушам абсолютно всякаква музика стига да ми грабне ухото/да включително и чалга има песни които ми харесват не са много но все пак се намират/.А аз спадам към хората които обичат да четат и то много!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Чалга vs.книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чалга vs.книги   Чалга vs.книги Icon_minitime#8

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» книги на старо
» Продавам книги!
» Продавам книги
» Продавам книги
» Желани книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на музиката :: Дискусии-