Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Ловен сезон - Линда Хауърд.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeСъб Яну 19, 2013 10:04 pm#1

Ловен сезон - Линда Хауърд. 205983_316932381751091_1699666773_n

Когато навършва тридесет и четири години Дейзи Майнър решава, че трябва да си намери съпруг и открива ловния сезон за мъже. Госпожица Дейзи е уморена да води скучния живот на библиотекарка, да бъде добро момиче и да живее с овдовялата си майка и леля си, която е стара мома. Затова преди да започне личното си преследване тя се превръща в бляскава и забележителна красавица, която желае да вкуси от живота и любовта, да изживее приключения и забавления, каквито винаги са й липсвали.
Скоро Дейзи прекарва нощите си навън, танцува и флиртува с мъже, наслаждавайки се напълно на новия си освободен начин на живот... Докато една нощ не става свидетел на убийство, което я поставя в смъртна опасност и я превръща в новата мишена на убиеца.
Със задачата да защити Дейзи се заема шериф Джак Русо, чаровен и мъжествен ерген, чиито интерес към нея надхвърля служебните му задължения.
Ще успее ли Джак да спаси живота на Дейзи... и може би да го изживее заедно с нея?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Вто Мар 05, 2013 4:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
The author of this message was banned from the forum - See the message
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 11:41 am#3

Страхотна корица! lol
Върнете се в началото Go down
Rain
HBIC
Rain


Брой мнения : 885
Зодия : Близнаци
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 1:13 pm#4

Корицата е обичайна за жанра, елегантна е и това е голям плюс. На мен не ми харесва заглавното изречение, много е банално. Това може да се прочете на всяка подобна книга. Иначе корицата е с красиви цветове, хубава е.
Върнете се в началото Go down
http://irinapenevawritings.wordpress.com/
sortisa
Новак
sortisa


Брой мнения : 19
Зодия : Лъв
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeЧет Апр 11, 2013 7:27 am#5

Книгата ми хареса .Корицата също ми допадна. Много обичам авторката и до сега почти няма нейна книга,която да не ми е харесала.
Върнете се в началото Go down
Casi
Посетител
Casi


Брой мнения : 51
Зодия : Овен
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeЧет Апр 18, 2013 9:47 am#6

Книгата много ми хареса. Може би беше малко по-мудна от обичайното за Линда.
Върнете се в началото Go down
megan5
Новак
megan5


Брой мнения : 35
Зодия : Телец
Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitimeСъб Май 18, 2013 11:12 am#7

На пук на всички от всичко ,което съм прочела от Линда Хауърд смятам ,че това е най лошата и книга. Действието в първата половина се развива мудно, описанията са някак недовършени. Направо имах чувството че първата половина е писана от някой друг. Виж ако издържиш първата половина от там нататък всичко става перфектно и типично в стила на авторката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Ловен сезон - Линда Хауърд. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловен сезон - Линда Хауърд.   Ловен сезон - Линда Хауърд. Icon_minitime#8

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Спечелете "Ловен сезон" на Линда Хауърд
» Победителят от конкурса за "Ловен сезон" на Линда Хауърд
» Перфектният мъж от Линда Хауърд
» Ловен Сезон 3
» Дневниците на вампира сезон 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Книги :: ИК Тиара Букс-