Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 1:40 pm#1

Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър 6112286W

Spoiler:

Форума Teen Obsession и издателство "Тиара Букс" ви предоставят една невероятна възможност да спечелите страхотната книга "На лов за съпруга" на Оливия Паркър.

В конкурса има две условия:
1. Трябва да имаш най-малко 10 мнения, за да участваш.
2. Сподели за конкурса във Фейсбук или Туитър

Включи се в конкурса като напишеш коя е любимата ти книга на издателство "Тиара Букс" и защо.
Отговора трябва да напишете в тази тема.


Данни, които трябва да ни предоставиш са:

Име:
Ник във форума:
Години:
Адрес:
Телефон за връзка:
Пощенски код:

Крайната дата за включване в конкурса е 25 април 2013 г. на обяд, а победителят ще бъде обявен вечерта на същата дата. Той ще бъде избранна лотариен принцип и трябва да ни изпрати данните си до 3 дни.



Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Чет Апр 25, 2013 4:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 2:15 pm#2

"Как да се омъжиш за вампир милионер"
Книгата много ми допада, тъй като е с невероятен хумор. Още от първата глава ме завладя и с нетърпение очаквам продължението.
Върнете се в началото Go down
Lady Infernaliia
Посетител
Lady Infernaliia


Брой мнения : 53
Зодия : Водолей
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 4:12 pm#3

Поредицата "Войните на Посейдон"

Замисълът като цяло ме
впечатли.Самите герои са изключително
многопластови и доколкото разбрах всяка книга ще разказва историята на
някой от Воините на Посейдон.Конлан, с тежката си съдба, като
техен принц, който едновременно се държи на една висота с доза
високомерие към поданиците си /защото аз лично го приемам като техен
водач/, и едновременно почитането им като братя веднага насочва
полезрението към взаимоотношенията на цялата група.Бурният Вен, винаги
готов за битка, Аларик – мъдрата съвест, която отрезвява всички, дори и
по по-груб начин, тогава когато е нужно или вълкът-единак –
Джъстис.Всички са толкова различни, но имат здрави връзки помежду си
изтъкани и от чувство за дълг и от привързаност към приятел.Да не
забравяме и любовта, разбира се, която има немалка роля.Като
допълнение към това и прекрасно вплетените нишки на митологията и
страхотният начин на поднасяне на историята правят книгата много
интересна.
Както казах по-нагоре самият сюжет като цяло ме омагьоса и не бих
променила нищо от него, защото тогава това няма да бъде историята, която
ме грабна.Харесвам обратите, които авторите дават на читателите си и
стимулират интераса им.Хареса ми всичко – от взаимоотношенията между
героите, през самите герои и силните им характери, голямата доза
митология, и естествено вечната борба между доброто и злото.
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 4:49 pm#4

Много харесвам няколко заглавия издадени от ИК "Тиара Букс" и избора на само една любима книга е труден за мен. Все пак се спирам на „Как да се омъжиш за вампир милионер” от Керелин Спаркс, защото книгата освен интересна е и много весела, прекарах страхотни мигове и искрено се забавлявах, докато я четях. Разговорите между главните персонажи не бяха скучни, а напротив, бяха интересни, приятни и забавни. Обичам, когато героите притежават закачливата ирония и способността да се изказват остроумно.

ПП. Споделих конкурса и изпратих данните си. Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 6:17 pm#5

Любимата ми е "Влюбен до безумие". Може и да беше предвидима, но пък е лека и приятна. Героите са големи сладури. А накрая те оставя с едно такова топло чувство. Дай Боже повече такива книги.
Върнете се в началото Go down
snejincety
Победител
snejincety


Брой мнения : 52
Зодия : Телец
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 6:50 pm#6

За съжаление на това издателство съм чела само "Влюбен до безумие". Но мога да кажа само добри неща за нея. Лека е и приятна за четене. Хареса ми историята и самите герои - невероятни образи са. По принцип не харесвам много любовните романи, но този ми допадна изключително много. Smile
Върнете се в началото Go down
liusi
Посетител
liusi


Брой мнения : 85
Зодия : Скорпион Местожителство : Видин
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeЧет Апр 11, 2013 11:01 am#7

Чела съм всичко на издателството без Влюбен до безумие, но това ще се промени другия месец. Smile Любимите ми поредици са Рискована любов и Войните на Посейдон. Обожавам ги безумно много, харесват ми героите, историите, общо взето всичко. Насладих се на прекрасния хумор и взаимоотношения между героите. Вампирите са ми любимите създания..
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33
Посетител
vamp_girl33


Брой мнения : 57
Зодия : Овен
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 2:07 pm#8

Любимата ми книга от "Тиара букс" е “Как да се омъжиш за вампир милионер”. Първата книга, която съм прочела до сега се чете на един дъх, толкова е динамична и пленяваща. В нея има толкова много емоции - изпепеляваща любовна история, много екшън и високо напрежение - от всичко по много!!!Авторката има изключителен авторски стил и огромен талант. Главните герои са страхотни и изключително красиви. Тази книга е супер и я
препоръчвам на всички, които не са я прочели!!!
Върнете се в началото Go down
born of darkness
Посетител
born of darkness


Брой мнения : 90
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 4:41 pm#9

Харесвам всички книги от издателството, но най-много книгите от поредицата "Войните на Посейдон" и "Влючен до безумие". Харесвам тези книги защото сюжетите им са достатъчно грабващи, героите са интересни, което компенсира предвидимия край.Като цяло са много леки и приятни книжки.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Посетител
stasungera


Брой мнения : 87
Зодия : Риби Местожителство : Испания
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 5:37 pm#10

https://twitter.com/stasungera

Нямам точно любима книга на това издателство, но всичко прочетено досега ми харесва страшно много. Може би тези, които най-много ми допаднаха са поредиците за "Воините на Атлантида" и "Как да се омъжиш за вампир милионер".
Върнете се в началото Go down
demenzia
Новак
demenzia


Брой мнения : 28
Зодия : Стрелец
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 6:48 pm#11

От издателство "Тиара Букс"
съм чела само Ловен сезон на Линда Хауърд, много приятна книжка, само ми се
сториха прекалено "захаросани" имената на главните герои (Джак и
Дейзи), но не е болка за умиране, който не я е чел препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСъб Апр 13, 2013 7:39 pm#12

Охх много труден въпрос. Имам почти всички книги на издатеството и всяка ми е любима по свое му. Великолепно-Джулия Куин и Господар на желанието - Кинли Макгрегър ме карат да се размечтавам, да искам да съм на мястото на героините и да мога да попадам в ситуациите в които се намират те. Приисква ми се да се пренеса в техните времена и да бъда на тяхно място. :14: И двете писателки имат много добър стил на писане забавен и развлекателен. Много харесвам и Как да се омъжиш за вампир милионер-Керелин Спаркс даже в момента си я препрочитам. Уникална книжка. Отначалото те кара да се заливаш от смях. Описанието на героите и е толкова добро, че мога да си ги предтавя все едно са пред мен. Не мога да подмина и Войните-Алиса Дей и двете книжки разбира се. Обожавам ги. Кара те да ти се прииска да дойде да те спаси някой атлантически войн дори от някой паяк. j С нетърпение очаквам и На лов за съпруга от сега вярвам, че и тя ще ми стане една от най-любимите. j
Върнете се в началото Go down
zizimosi
Новак
zizimosi


Брой мнения : 20
Зодия : Везни
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 3:53 pm#13

Сред любимите ми поредици е тази за Атлантида на Алиса Дей. Стила на авторката ми допада, както и историята.
Върнете се в началото Go down
dariq
Новак
dariq


Брой мнения : 15
Зодия : Дева
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 10:26 am#14

Най - любимата ми книга на "Тиара букс" е поредицата на Джулия Куин "Великолепно". Всичко харесвам в книгите от тази авторка. Тя е от любимите ми.
Върнете се в началото Go down
vils
Посетител
vils


Брой мнения : 111
Зодия : Козирог Местожителство : Карнобат/Бургас
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСря Апр 17, 2013 8:28 pm#15

"Как да се омъжиш за вампир милионер", разбира се! Обожавам я тази книга, толкова хумор и любов на едно място, съчетано с елемент на свръхестествено - как да не се влюбиш. Притеснява ме малко забавянето около поредицата обаче, не зная как стоят нещата, но изгарям от желание да прочета и останалите 11 книжки.
Върнете се в началото Go down
Casi
Посетител
Casi


Брой мнения : 51
Зодия : Овен
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 8:14 am#16

Ами аз чета почти всякакви жанрове, така че всъщност харесвам всичките им книги и ми е трудно да определя коя ми е любима.

Споделих в туитър https://twitter.com/CasseyVal
Върнете се в началото Go down
Izida
Новак
Izida


Брой мнения : 14
Зодия : Овен Местожителство : Among the stars
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 11:36 am#17

Всъщност единствената книга на Тиара Букс, която за сега съм прочела е "Влюбен до безумие". Наскоро си взех "Господар на желанието", но още не съм я почнала (чакат ме гадни матури и...).
"Влюбен до безумие" ми хареса, приятно четиво със забавни моменти, може би не шедьовър на литературата, но идеално за разпускане Smile Смях се много на поведението на Ник и на реакциите на неговата червенокоска и определно не съжалявам, че прочетох книжката Smile
Върнете се в началото Go down
starokina
Новак
starokina


Брой мнения : 22
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 8:11 am#18

"Влюбен до безумие".Уникална книжка.Много лека и приятна за четене.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Best of the Best
elizabetta_90


Брой мнения : 2049
Зодия : Скорпион
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 8:14 am#19

Горда притежателка съм на почти всички книги ,издадени до момента от "Тиара Букс", но никога не съм се замисляла коя мие е любима . Всеки път ,когато на страницата си издателството съобщи за наближаването на нещо ново и увлекателно, започва Голямото Вълнение Big Smile Трудно е да избереш една от няколко, особено ако това ти къса сърцето , така че слягам всички на едно равнище ! Най- обичните ми произведения са "Възраждането/ Пробуждането на Атлантида" с невероятните си герои, история , любов и приключения, "Великолепно/ Среднощен танц" с омагьосващите балове, танци, страст и история , "Господар на желанието" с вътрешната сила на главните персонажи, увлечението им един към друг, драмите и усмивките, които са ми дарили и не на последно място "Как да се омъжиш за вампир милионер" с забавните си,докарвали ме до бурен смях случки, нежността, обичта и всичко останало, което думите не могат да изкажат !!! Обожавам Издателска къща "Тиара Букс " !!!
Върнете се в началото Go down
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 9:03 pm#20

Любимата ми книга на Тиара Букс е "Великолепно" на Джулия Куин, защото е разказана по невероятно завладяващ начин. Изчетох я почти на един дъх, всяка следваща страница ме грабваше все повече и повече. Пренесох се в света на Ема, бях с нея на всеки един бал и всяко премеждие. Хареса ми начина, по който е описана любовта й с херцог Ашбърн.
Върнете се в началото Go down
Silver
Рп играч
Silver


Брой мнения : 226
Зодия : Риби Местожителство : Somewhere in nowhere

Герой
Име: Елеонор Виктъм
Раса: Човек
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeНед Апр 21, 2013 4:17 pm#21

Както най-вероятно и доста други хора, книгите които съм чела от издателството са двете издадени от поредицата "Войните на Посейдон" и "Как да се омъжиш за вампир милионер".
Честно да си кажа, изключително трудно ми е да избера коя от книгите най ми харесва. Първите две книжки за атлантите са нещо особено интересно, по-скоро с идеята си. Няма много по тази тематика на българския пазар. Първата ми мисъл беше точно за тях, но се досетих че така и не дочетох втората. Не ме улови по начина, по който ми беше нужно. Не зле написана, но не можех да кажа че съм запленена.
Чудейки се, грабнах "Как да се омъжиш за вампир милионер". Мислех, че ще я отворя, но нямаше нужда. Докоснах я и усетих точно защо се бях влюбила преди време в тази книга. И защо толкова си умирам за следващите... Може би идеята е донякъде изтъркана. Богат секси самотен вампир и дама в беда. И все пак, начинът по който книгата е написана по някакъв странен начин ме завладя. Не ми се наложи да се мъча с нея, нито да спирам. Изчетох я на един дъх и чистосърдечно се смях на моменти. Влюбих се в екстравагантния французин Жан-Люк, буйничкия шотландец Ангъс и разбира се... Роман.
Поредицата Love at stake ми е слабост от край време, и разбира се, не бих могла да пропусна първата от книгите. Мога само да кажа, че наистина успя да задоволи очакванията ми, привързвайки ме още повече. Тъга, драма, любов, смях... Всичко е преплетено така умело, в един нов-познат свят на вампири и хора. Малко легенди, с привкус на 21 век, добро описание и нужната доза въображение. Воала. Перфектното ястие.


П.С.: Споделих темата. Успех!
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeПон Апр 22, 2013 7:30 am#22

-Една от любимите ми е "Възраждането на Атлантида".Първо да кажа че много ми харесва джобния формат на книгата-много сладък и удобен.От историята останах с много добри впечатления и се привързах към поредицата.Райли и Конлан са големи сладури,най-интересна беше телепатичната им връзка.Нямам любимец ,просто е много трудно да избера.Също много ми хареса и клипа към книжката.
Върнете се в началото Go down
vishous_
HBIC
vishous_


Брой мнения : 290
Зодия : Стрелец
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeВто Апр 23, 2013 12:32 pm#23

Харесвам всички книги издадени до сега от издателство "Тиара Букс",но любимата ми книга е "Влюбен до безумие" на Рейчъл Гибсън.Много приятна книга,със интересни герои,които на места ме разсмиваха,а на края дори успяха да ме накарат да се просълзя.Надявам се,че издателството ще обърне и внимание на този жанр и ще издаде още подобни книжки.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitimeЧет Апр 25, 2013 4:20 pm#24

Темата се заключва, очаквайте победителят след малко Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Sponsored content


Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър   Спечелете "На лов за съпруга" на Оливия Паркър Icon_minitime#25

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Спечелете "Кръстопът" на Али Конди
» Победителят от конкурса за книгата "На лов за съпруга" на Оливия Паркър
» Спечелете "Брачен капан" на Оливия Паркър
» Спечелете "Възраждането на Атлантида"
» Спечелете "Бунтовници" на Вероника Рот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Конкурси :: Конкурси за книги-