Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Говорене по телефона

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeСъб Юли 13, 2013 6:04 pm#1

Случвало ли ви се е да говорите с някого по 1-2 часа на телефона? И на какви теми най-често?
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeНед Юли 14, 2013 8:55 am#2

ооо да, с най-добрата ми приятелка.С нея можем да си говорим за всичко, още повече ако не сме се виждали цял ден и има за какво да си говорим-като се започне от как мина деня ти до това кои наби днес и пр.
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 5:28 am#3

Да, и много зле се отразява на сметката ми, защото си изразходвам почти всички минути. j 
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 7:46 am#4

О, аз имам 2000 минути и мога да си лафя по цял ден. Случвало ми се е, разбира се. Понякога просто седим на телефона и мълчим, но това на моменти е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Gabriela.
Посетител
Gabriela.


Брой мнения : 88
Зодия : Телец
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeПон Юли 15, 2013 1:29 pm#5

Моята дружка специално за нашите дълги и безкрайни разговори се включи на някакъв план, че да си лафим. Все ще си намерим тема. Обаче ми се е случвало да бъда прсихиатър по телефона :д Един час съм стояла и изслушвала терзанията на някои хора.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitimeПет Авг 02, 2013 1:21 pm#6

С най-добрата ми приятелка не можем да се откъснем от телефона. ;ддд От това, кое момче ни досажда, минаваме през всички книги и поредици и куп други смахнати теми и стигаме до политиката в Китай. ;д Разнообразие колкото искаш, а и скачаме от тема на тема неусетно. ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Говорене по телефона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорене по телефона   Говорене по телефона Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» С коя песен звъни телефона ви?
» Разгадай държанието му по телефона

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Спам зона-