Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Нора Робъртс

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:23 pm#1

Нора Робъртс 220px-NoraRoberts

Нора Робъртс е американска писателка. Родена е на 10 октомври 1950 г.
Авторка е на романа „Въглени в мъртвата пепел“, както и на множество други романи. Някои от най-известните ѝ произведения са: „Родена в пламък“, „Родена в лед“, „Родена в грях“, „Искрени лъжи“, „Далеч на север“ и други. Нора Робъртс започва да пише съвсем случайно, докато се грижи за децата си в една снежна буря. Казва, че никога не би публикувала първите си произведения, защото са незрели чернови. В началото получава доста писма с отказ от издателствата, на които изпраща разказите си, но един издател се оказва прозорлив и сключва договор с домакинята от Силвър Спринг. Днес Нора Робъртс е една от най-успешните автори на съспенс романи, книгите ѝ са бестселъри не само в САЩ, но и в Европа.

Библиография:

Spoiler:


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Пет Апр 29, 2011 12:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
katnis
Новак
katnis


Брой мнения : 15
Зодия : Дева
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 12:08 pm#2

Една от любимите ми авторки. Много нейни книжки съм чела, макар че трилърите й са ми слабост, а любими сред тях са "Брегът на тъмната река", "Отрова", "Проклятието на Анджелик", Божествено зло" "Честни илюзии" "Краят на реката" и "Тиха клопка"
Върнете се в началото Go down
al1ce
Фен
al1ce


Брой мнения : 2073
Зодия : Дева
Герой
Име: Рейвън Хейли
Раса: вампир
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 9:05 pm#3

Не съм чела нищо от тази авторка , но и възхищавам толкова много книги е написала и повечето са бестселъри .. определено ще си взема някоя нейна книжка да прочета ..
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:56 am#4

Харесвам Нора Робъртс. Удивителен автор. Невероятни творби.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 11:57 am#5

Чела съм и имам(в електронен и книжен вариант) почти всичко излязло излязло от авторката. Един от любимите ми автори! Невероятна е! Не зная как намира време и идеи да напише толкова много книги. Имам чувството, че пише цял приятелски кръг от името на една. Нора Робъртс 782390
Върнете се в началото Go down
monaliza
Новак
monaliza


Брой мнения : 48
Зодия : Дева
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 5:26 am#6

Много добра в сферата в която се подвизава!Доста нейни книги съм чела и почти никога не ме е разочаровала!
Върнете се в началото Go down
Todomodo
Посетител
Todomodo


Брой мнения : 50
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 9:52 am#7

Харесвам я много, прочела съм почти всичко нейно, с изключение на арлекинете и.
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 9:01 am#8

Да съм прочела само една нейна книжка, но пък ми хареса - добре пише авторката.
Върнете се в началото Go down
tania62
Новак
tania62


Брой мнения : 46
Зодия : Риби
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 3:58 pm#9

Нора Робъртс е една от наи любимите ми авторки.Неини книги чета много отдавна и почти няма книга преведена на български да не съм я прчела.
Върнете се в началото Go down
julie86
Посетител
julie86


Брой мнения : 62
Зодия : Рак
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 10:41 am#10

Страхотна писателка,има богата колекция от книги.Чела съм всички книги издадени на български и не са за изпускане.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 9:32 pm#11

харесвам я, добър автор е и описва увлекателно....има доста добри поредици и харесвам, героините и.....винаги са толкова силни и независими
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Редовен
zori_sz


Брой мнения : 191
Зодия : Риби Местожителство : Стара Загора
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПет Окт 12, 2012 6:12 am#12

Стилът на писателката е невероятен.
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 11:56 pm#13

Малко по шаблон пише и всяка книга й е предсказуема, но нямам проблем с това. Първо, сигурна съм , че книгата ще свърши добре каквито и проблеми да имат героите и второ, самия факт, че чета Робъртс ме радва. Свикнала съм й, обичам си я.
Върнете се в началото Go down
T.Kostadinova
Новак
T.Kostadinova


Брой мнения : 14
Зодия : Лъв Местожителство : Варна
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 8:10 am#14

Поне 30 нейни книги съм чела и всички ми харесват , пише много увлекателно
Върнете се в началото Go down
sortisa
Новак
sortisa


Брой мнения : 19
Зодия : Лъв
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Апр 11, 2013 8:06 am#15

Много нейни книги съм чела. Някои ми допадат, някои не. Една от любимите ми е 'Свидетелката' също и поредицата ' Хотелът' има и други, но няма да ми стигне мястото да ги изброя. Нора Робъртс 2994774608
Върнете се в началото Go down
zizimosi
Новак
zizimosi


Брой мнения : 20
Зодия : Везни
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeНед Апр 14, 2013 3:37 pm#16

Един от най-любимите ми автори! Особено книгите, които написа в последните 10-тина години, сякаш с всяка следваща автора израства и се променя!
Върнете се в началото Go down
Casi
Посетител
Casi


Брой мнения : 51
Зодия : Овен
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Апр 18, 2013 8:35 am#17

И на мен ми е едан от любимите авторки. Порицата й в "В смъртта" сигурно е единствената толкова дълга поредица която продължавам да следя с интерес и не ми омръзва.
Тук-там има по някоя по-слаба книга, но като цяло е удоволствие да се чете Нора Робъртс 555499256
Върнете се в началото Go down
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 8:20 pm#18

Една от любимите ми авторки.Прочела съм много нейни книги и страшно много ми харесват.Пише много увлекателно.
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПон Юли 29, 2013 8:56 am#19

Чела съм няколко нейни книги, но нещо не успяха да ме грабнат. Може да си взема още някоя нейна, за да видя дали мнението ми ще се промени. Big Smile 
Върнете се в началото Go down
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПон Юли 29, 2013 9:47 am#20

Книгите и са страшно предсказуеми. Изобщо не ме грабват.
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПон Юли 29, 2013 2:24 pm#21

бих казала че има огромна колекция от книги, чела съм някои добре пише
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
Посетител
Streamers_98


Брой мнения : 93
Зодия : Стрелец
Герой
Име: N. (Ен) (прякор Мента, Менте (фр). )
Раса: Хибрид между демон и магьосник
Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitimeПон Ное 11, 2013 3:57 am#22

Лек стил, хумор, интересни герои. Чела съм – колко? – само пет нейни книги, така че не ще коментирам стила ѝ. И все пак, от розовата литература тя оглавява списъка ми с предпочитани автори. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Нора Робъртс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нора Робъртс   Нора Робъртс Icon_minitime#23

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Автори-