Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Продавам книги

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
booklover
Новак
booklover


Брой мнения : 5
Зодия : Лъв
Продавам книги Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам книги   Продавам книги Icon_minitimeВто Сеп 03, 2013 4:15 pm#1

Здравейте. С наближаването на новата година в университета започват да се появяват много разходи, затова реших да олекотя рафтовете от някоя и друга книга.

Книгите са напълно нови, не са четени, непрегъвани, неотваряни. Повечето са подаръци, които вече съм имала в библиотеката си, или книги, които съм купила, но после съм се отказала да чета.

Здрач (мека корица) - 8 лв
Новолуние (твърда корица) - 13 лв

Братството на черния кинжал, книга 1 и 2 - 15 лв
(цената в книжарница на двете би била 26 лв)

Белязана, Училище за вампири - 7 лв

Освен другите, предлагам и

Нощен свят, книги 1 до 3 - 18 лв (комплект)

Дарба, 1 до 3 - 15 лв (комплект)

Ако проявявате интерес или имате въпроси, пишете на лично съобщение. Мога да ви пратя снимки. Към някои от книгите са налични и книгораздели.


Последната промяна е направена от booklover на Пет Окт 18, 2013 2:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
booklover
Новак
booklover


Брой мнения : 5
Зодия : Лъв
Продавам книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам книги   Продавам книги Icon_minitimeПет Окт 18, 2013 2:00 pm#2

Освен другите, предлагам и

Нощен свят, книги 1 до 3 - 18 лв (комплект)

Дарба, 1 до 3 - 15 лв (комплект)
Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Продавам книги!
» Продавам книги
» Продавам няколко книги.
» Продавам книги - Sweet Nightmare
» Продавам "Недосегаем"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Всичко за форума :: Обяви-