Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Elfen Lied

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bibinka
Посетител
bibinka


Брой мнения : 120
Зодия : Телец Местожителство : Vidin
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:23 pm#1

Elfen Lied  Elfen-lied

## Създател : Lynn Okamoto

## Продуценти : GENCO, VAP, ARMS, Studio Guts, A Line

## Държава : Japan \ Япония

## Година : 2004

## Времетраене : ~22 min x 13 eps

## Резюме : Kouta и Yuka намират младо, кърваво и голо тяло на момиче на плажа и това променя живота им завинаги... за добро или за лошо. Тя не може да говори или да работи като нормално човешко същество, но въпреки това я кръщават Nyuu и я откарват към дома си в усилие да я спасят. Това, което те не знаят, обаче е, че тя всъщност е машина за убиване - провален експеримент - и е само въпрос на време преди убиецът в нея да се събуди отново...
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 8:53 pm#2

Да съм била 8 клас, когато го гледах...но помня, че ми хареса. Вярно е, че малко историята ми се губи, но някои моменти още ги помня. Ще взема да го изгледам отново някой ден Smile:
Върнете се в началото Go down
PrettyVacant
Рп играч
PrettyVacant


Брой мнения : 69
Зодия : Близнаци
Герой
Име: Алис Столкър Хейл
Раса: Хибрид - ангел & демон
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:00 pm#3

Стояли ли сте някога до два-три часа сутрин през учебно време заради брутално разочароващо аниме, без сюжет + калпав персонаж? Трябва да ви кажа, че изгубях всякакво уважение към самата себе си поради факта, че го направих. Не започва никак и свършва по същия начин, историята е под всякаква критика, а главните герои късат нерви след 5-тия епизод. Евала на хората, стигнали до края, без да си блъснат поне два - три пъти (минимум) главата в бюрото.
[You must be registered and logged in to see this link.] <=== С удоволствие бих стиснала ръката на човека, чийто пост не би могъл да е по - добър.
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:33 pm#4

На мен ми хареса,беше си добро.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 1:04 pm#5

това е едно от най-бруталните неща, които съм гледала......никога не съм си представяла, че нещо анимирано ще е толкова кърваво...........
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 5:43 pm#6

Анимето по никакъв начин не успя да ме очарова, а по-скоро да ме разочарова.
Това аниме за съжаление не беше много споучливо.
Статията, която PrettyVacant ви е дала да прочетете чрез линк, е напълно вярна. Поне от моя гледна точка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Elfen Lied  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied    Elfen Lied  Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-