Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 D.Gray-man (2008)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bibinka
Посетител
bibinka


Брой мнения : 120
Зодия : Телец Местожителство : Vidin
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:01 am#1

D.Gray-man (2008) D-GrayMan6821


## Режисьор : Nabeshima Osamu

## В ролите : Kobayashi Sanae, Iwata Mitsuo, Aono Takeshi, Sakurai Takahiro, Suzumura Ken`ichi, Itou Shizuka

## Жанр : Екшън, Приключенски, Демони, Шонен, Супер сили

## Държава : Япония

## Година : от 03.10.2006 до 30.09.2008

## Времетраене : 103х24 мин

## Резюме : Историята се върти около Allen Walker, който е член на The Black Order, тайна организация чиито членове се наричат екзорсисти. Главната цел на The Black Order е да спрат The Millennium Earl, злодей която цел е да ‘изчисти’ света като унищожи хората.

Екзорсистите са специално избрани хора, които са дарени с способността да контролират и използват Innocence, свещена субстанция създадена преди векове с цел борбата с Earl. В края на големия потоп, 109 фрагмента Innocence са разпръснати из света. Когато даден фрагмент намери съвместим човек, фрагмента може да стане оръжие за този човек с което той да се бори срещу Earl.

С развитието на историята са представени и други екзорсисти, като Yu Kanda, Lenalee Lee, Lavi, Miranda Lotto и Alystar Krory. Помагащи на екзорсистите са и група учени водени от Komui Lee, който е и началник на The Black Order и по-голям брат на Lenalee Lee. Учител на Allen е Cross Marian, един от 5те генерали екзорсисти от The Black Order, който изчезва мистериозно в началото на историята.

Към страната на Earl е и рода Ноа, хора директни наследници на самият Ноа. Всеки един от този род има специална сила. Те се отличават с по-тъмна кожа и линия от кръстчета на челото си.

Earl също използва и армия от демони, наречени Akuma. Те са създадени от душите на мъртви хора и могат да еволюират в по-горно ниво, където стават по-интелигентни, силни и садистични.
Върнете се в началото Go down
FacelessMachine
Рп играч
FacelessMachine


Брой мнения : 247
Зодия : Овен Местожителство : The Tardis

Герой
Име: Аарон Денис Питс
Раса: Вампир
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 3:40 pm#2

На мен лично много ми хареса докато го гледах. На повърхността D.Gray-Man звучи като поредното шошен аниме с организания от добри герои със специални оръжия, биещи се съм зли чудовища. Да, това е основата, но DGM се превръща в нещо повече и по-дълбоко от повечето шошен анимета.
Анимето започва малко бавно, с много битки и нищо особено. Обаче бързо забира скорост и някъде към втори сезон или трети започва да показва качествата си. Историята се слива с екшън, емоции най-сетне и реалистични дилеми да кажем XD
DGM e по-задълбочено и сериозно аниме от повечето шошен, и се наслагва и към края става само по-добро, където за съжанение е прекъснато и като включим и бавното начало, може да развали представянето му за много от гледащите го, но въпреки това на мен ми хареса..

Иначе от мен има 6-ца и със сигурност може отново да го изгледам.
(нека само вмъкна, че в един от епизодите действието се развива в България :-O: )
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 8:58 pm#3

Едно от най-любимите ми анимета. Преди няколко месеца го изгледах и останах очарована от него.
Героите, историята, арта...всичко е направо страхотно. Малко се разочаровах накрая, защото със сигурност не може да се каже, че анимето е довършено. Трябват му поне още 2 сезона и се надявам да ги видим скоро.
А Тики Мик..може да е от лошите, но го харесвам наравно с Алън..Даже малко повече.
Върнете се в началото Go down
DannyRei
Победител
DannyRei


Брой мнения : 64
Зодия : Телец
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 1:08 pm#4

О! Любимото ми е! Когато го прекъснаха аз спрях да гледам анимета в знак на протест .... За съжаление издържах само до към началото на тази година и за около месец си наваксах бая.

Обичам Канда.
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:45 am#5

Страхотно аниме,много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Amber_
Победител
Amber_


Брой мнения : 62
Зодия : Дева
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:28 pm#6

Едно от любимите ми анимета. Просто обожавам Лави и Линали.
Върнете се в началото Go down
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:11 pm#7

Обожавам го! Беше второто или третото аниме, което изгледах, и до голяма степен то стана причината да се превърна в аниме фен. много ми харесват героите, голям смях пада с тях, особено с Лави...а онуй малкото- Тим, беше направо страхотно. Яд ме е ,че спряха анимето, а мангата продължи, но какво да се прави...
Върнете се в началото Go down
MuryG
Посетител
MuryG


Брой мнения : 53
Зодия : Козирог
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:49 pm#8

Нямам време да го догледам.
Върнете се в началото Go down
Izida
Новак
Izida


Брой мнения : 14
Зодия : Овен Местожителство : Among the stars
D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitimeСря Фев 22, 2012 2:45 pm#9

Ох, изгледах го почти на 1 дъх, ако толкова дълго аниме може да се изгледа за 1 дъх време... D.Gray-man (2008) 708279 Много ми хареса и ми беше много забавно, когато минаваха през България.

П.п. [You must be registered and logged in to see this link.], кой не обича Канда? (Даже марката на якето ми е Canda D.Gray-man (2008) 708279) D.Gray-man (2008) 292699
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


D.Gray-man (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man (2008)   D.Gray-man (2008) Icon_minitime#10

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Evernight by Claudia Gray
» Ip Man/Ип Ман (2008)
» WALL·E/УОЛ.И (2008)
» Code Geass (2006-2008)
» Saw V/Убийствен пъзел 5 (2008)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-