Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Как ще реагирате при изневяра?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:03 pm#1

Как бихте реагирали при изневяра?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Нед Дек 22, 2013 11:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Nightshade
Рп играч
Nightshade


Брой мнения : 246
Зодия : Скорпион
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 2:19 pm#2

Ще му издера очите, честно, и на нея също. Аз не бих изневерила няма и да го търпя.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 4:56 pm#3

Ще го обеся с червата му с главата надолу на някое по-високо дърво. Как ще реагирате при изневяра? 275346 Бъзикам се! Как ще реагирате при изневяра? 708279 Тегля му някоя хубава българска и продължаваме нататък. Как ще реагирате при изневяра? 676491
Върнете се в началото Go down
Phury
Best of the Best
Phury


Брой мнения : 528
Зодия : Рак
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:28 pm#4

На мен ми изневериха,ония ми посегна насини ми окото,аз бях решил никога да не удрям,ама като ме удари го отупах хубаво. И ги оставих давамата си правят,каквото искат. Казах и повече да не ме търси,че не искам да знам нищо за нея повече.
Върнете се в началото Go down
xrisinkaa
Новак
xrisinkaa


Брой мнения : 17
Зодия : Овен
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 11:22 am#5

трудно ...
Върнете се в началото Go down
immortal_kiss1991
Редовен
immortal_kiss1991


Брой мнения : 397
Зодия : Лъв Местожителство : Копривщица
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeПет Яну 20, 2012 10:27 am#6

Не знам, не са ми изневерявали
Върнете се в началото Go down
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeПет Юни 08, 2012 6:07 am#7

Лично аз бих простила! Не са ми изневерявали, но ако това стане бих простила без да се замисля. Вярно, ще ми е гадно, но след като другия получи прошка ще му е по - гадно. Поне така мисля...
И нека все пак да кажа защо съм на това мнение! Аз съм изневерявала! Не веднъж! Не се гордея с това, но и не съжалявам... Направих го и ми простиха! Чувството е смазващо и те кара да се чувстваш още по виновен.
Точно за това, ако, не дай си боже, ми изневерят ще простя всичко....
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 5:16 am#8

Не знам как бих реагирала, защото не са изневерявали. Но знам, че ако се случи, няма да си мълча.
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 8:36 pm#9


 Ами определено не бих простила, но не бих го обърнала на цирк. Щом не иска да е с мен, прав му път. Мъже под път и над път. Smile
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitimeНед Дек 22, 2013 11:18 am#10

на мен са ми изневерявали  wtf , така че набих нея, а той отнесе едно дясно мое круше, теглих по една ма...на и кой от къде е  *9*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Как ще реагирате при изневяра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как ще реагирате при изневяра?   Как ще реагирате при изневяра? Icon_minitime#11

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Мъжката изневяра според зодията..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Любов и секс-