Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Nana

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PrettyVacant
Рп играч
PrettyVacant


Брой мнения : 69
Зодия : Близнаци
Герой
Име: Алис Столкър Хейл
Раса: Хибрид - ангел & демон
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Nana   Nana Icon_minitimeПет Май 06, 2011 2:39 pm#1

Nana 3308901h

## Жанр : Комедия, Драма, Романтика, Музикален
## Държава : Japan/Япония
## Година : 2006 - 2007
## Времетраене : 25 min x 47 episodes.
## Резюме : В една ветровита нощ, Коматсу Нана сяда съвсем случайно до Осаки Нана във влака пътуващ към Токио. Коматсу Нана е тръгнала, за да се срещне с приятеля й и с новия живот в града, докато Осаки Нана отива там, за да реализира мечтата си, а именно да направи музикална кариера. Двете скоро стават приятелки, след като разбират, че споделят едно и също име, и се разбират да подържат връзка. Отново, те случайно се срещат, докато си търсят апартамент и решават да живеят заедно.

Коматсу Нана започва новия си живот в Токио с помощ от нейното гадже Шожи и приятелите й Джунко и Киосуке. Осаки Нана се стреми да направи дебют като вокалист на пънк групата "Blast", докато в същото време връзката й с нейния приятел Рен, китарист в известната банда "Trapnest" е пред провал.

Двете са пълната противоположност. Коматсу Нана е кротка и любезна по природа, а Осаки Нана е по-тиха и с по-хладно отношение към нещата около нея. Историята на "Nana" прозследява спадовете и триумфите във развиващи се отношения на двете момичета.

Не вярвам някога да намеря нещо, каквото и да било, което да ми влезе под кожата възможно по - дълбоко..
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 11:03 am#2

Много хубава анимация,заслужава си да се гледа.
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:24 am#3

Наистина анимето е страхотно. Но филмите ми харесаха малко повече. Препоръчвам на всички съформници да изгледат и филмите, и анимето - заслужават си. А историята е толкова истинска.. Nana 484541
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitimeНед Ное 20, 2011 5:46 pm#4

Nana е класика. Много е добро. Първоначално мислех, че ще ми е скучно, но се оказа обратното.
Върнете се в началото Go down
Temptress
Посетител
Temptress


Брой мнения : 84
Зодия : Водолей
Герой
Име: Моника Адамс
Раса: Шейпшифтър
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 12:48 pm#5

Не знам как не си теглих ножа след края на това аниме! Изгледах го на 99% заради чист инат. Историята е супер лигава и дори да има добри попадения главната лигла Нана ме изнерви - не стига, че не знае какво иска, а накрая прецака милото момче, което я харесваше и се хвана с онзи идиот. Музикантката, която също беше Нана ме изкефи повече, въпреки че и тя биеше на пълна депресарка.

Иначе да, класика в жанра е, но определено не е моето аниме.
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitimeНед Юли 21, 2013 11:30 am#7

Честно казано предпочитам филмите! Нана обаче е класика и всеки уважаващ себе си аниме фен трябва да го изгледа. Наистина накрая свърши много прецакано... така и се бях ядосала на Хачи, че ми идеше да си метна лаптопа някъде. :ДД Но иначе и анимето и филмите си заслужават! :14: 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Nana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nana   Nana Icon_minitime#8

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-