Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Ришел Мийд

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teen Obsession
Рп играч
Teen Obsession


Брой мнения : 536
Зодия : Дева Местожителство : Интернет пространството
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:35 am#1

First topic message reminder :

Ришел Мийд - Page 2 Author03

Ришел Мийд (зодия Скорпион), е автор на бестселъри в класациите на New York Times и USA Today, предимно на фентъзи, както за възрастни, така и за тийнейджъри.

Родена в Мичиган, сега Ришел живее в Сиатъл, в щата Вашингтон, където се е отдала изцяло на своите три поредици. Преди писането да се превърна в нейна професия, обмисляла няколко различни насоки за своята кариера. Дипломира се във факултета по история на изкуствата в университета в Мичиган, има докторат по сравнителна религия от Западния мичигански университет и научна степен като преподавател по английски от университета във Вашингтон. Накрая решава да се посвети на писането с надеждата, че образованието й я е подготвило добре за това поприще.

Като ревностен читател Ришел винаги се е интересувала от книги за митологията и фолклор. Когато успее да се откъсне от книгите (независмо дали ги чете или пише), тя се забавлява с гледането на най-оплюваните риалити-шоута, пътува, опитва екзотични коктейли и си купува рокли, които едва ли някога ще облече. Тя е заклета любителка на кафето, нощна птица и пристрастена към всичко смешно и шантаво.
Върнете се в началото Go down
https://teenobsession.bulgarianforum.net/portal

АвторСъобщение
Streamers_98
Посетител
Streamers_98


Брой мнения : 93
Зодия : Стрелец
Герой
Име: N. (Ен) (прякор Мента, Менте (фр). )
Раса: Хибрид между демон и магьосник
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 22, 2013 11:10 am#26

Ришел Мийд е бременна с второто си дете – момче, отново. Очаква се да роди през Януари
Харесвам Ришел заради: стила, диалозите, напрежението в книгите й, ярките персонажи. Посланието, посланието към читателя! Него винаги го има.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 22, 2013 11:51 am#27

Ау, честито да й е. Дано и дечицата й са толкова талантливи като нея. :8: 
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 9:43 pm#28


 Направи ми много добро впечатление с Академия за вампири, защото поредицата е наистина страхотна. Но с Тъгата на сукубата едва не я намразих.. Все пак ми харесва като автор. Smile
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 26, 2013 1:35 pm#29

Интересно, защо не ти хареса "Тъгата на сукубата"? На мен лично тази поредица много ми хареса, но нещо я занемарих последните няколко книги и все пак... хД
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 26, 2013 4:37 pm#30

Sweet Nightmare написа:
Интересно, защо не ти хареса "Тъгата на сукубата"? На мен лично тази поредица много ми хареса, но нещо я занемарих последните няколко книги и все пак...
хД
Ами видя ми се мноого мудна и предвидима. Като се има предвид, че академията ми е сред любимите, очаквах нещо друго. Но много хора я хвалят, та изглежда само аз не я долюбвам. Не мога да отрека, че кориците са страхотни!
Върнете се в началото Go down
velimira69
Новак
velimira69


Брой мнения : 48
Зодия : Дева
Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 6:00 pm#31

Блестяща, четох я на един дъх!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Ришел Мийд - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ришел Мийд   Ришел Мийд - Page 2 Icon_minitime#32

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Интервю с Ришел Мийд относно новата й поредица - "Bloodlines"
» Ришел Мийд пуска разказ за Роуз и Дмитри в нова антология

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Автори-