Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Обичате ли да четете книги през свободното си време?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 4:28 pm#1

First topic message reminder :

Обичате ли да четете книги през свободното си време?
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
janeta7
Новак
janeta7


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:04 am#26

Обичам книгите,всеки свободен час чета.
Върнете се в началото Go down
qnsssi
Новак
qnsssi


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 12:52 pm#27

да
Върнете се в началото Go down
katttts
Новак
katttts


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 1:32 pm#28

Обожавам да чета.
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 9:26 am#29

Обожавам да чета, това е най-голямото ми хоби! :)
Върнете се в началото Go down
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 10:06 am#30

По принцип това е един от пороците ми. Чета толкова много, че граничи с болестно състояние.
Върнете се в началото Go down
rim17
Посетител
rim17


Брой мнения : 69
Зодия : Овен
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 7:51 pm#31

Много обичам да чета. За съжаление свободното ми време не е много, но пак намирам...
Върнете се в началото Go down
repichka
Посетител
repichka


Брой мнения : 130
Зодия : Скорпион
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:42 am#32

мноооого обичам да чета
Върнете се в началото Go down
netka1987
Посетител
netka1987


Брой мнения : 57
Зодия : Лъв
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 26, 2011 7:35 pm#33

Да.Това ми е повече от хоби.Книгите са ми страст
Върнете се в началото Go down
gold_baby
Последовател
gold_baby


Брой мнения : 1104
Зодия : Водолей Местожителство : София
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 4:16 pm#34

Оооо задължително си чета по някоя книжка в свободното си време Smile
Върнете се в началото Go down
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
immortal_kiss1991
Редовен
immortal_kiss1991


Брой мнения : 397
Зодия : Лъв Местожителство : Копривщица
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 20, 2012 3:11 pm#35

мноооого обичам да чета
Върнете се в началото Go down
Black Devil
Посетител
Black Devil


Брой мнения : 116
Зодия : Риби
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 20, 2012 11:56 am#36

Обожавам да чета книгии <3
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 20, 2012 12:22 pm#37

Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 26060839 Разбира се..
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 1:33 pm#38

Естествено, това е любимото ми занимание. Smile
Върнете се в началото Go down
mirka979
Посетител
mirka979


Брой мнения : 50
Зодия : Козирог
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 5:31 pm#39

Разбира се.Все пак това е приятен начин да прекараш свободното си време...
Върнете се в началото Go down
kristina___
Новак
kristina___


Брой мнения : 15
Зодия : Водолей
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 9:46 pm#40

Обожавам да чета и ми се иска да имам повече свободно време ... Sad Smile
Върнете се в началото Go down
diana633
Новак
diana633


Брой мнения : 42
Зодия : Везни
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 7:15 pm#41

Всеки ден по възможност, за по час - два.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
Творец
Chocolate


Брой мнения : 517
Зодия : Лъв
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 13, 2013 6:03 pm#42

ужасно много обичам. бях спряла за доста време, без и да имам идея защо, обаче в началото на миналата година се разчетох пак, което ми е едно от най-добрите решения, направени през последните няколко години Big Smile
просто... не мога просто да си седя спокойно с мисълта, че имам свободно време, без да ми е минало през ума, че мога да го запълня с четене. и, най важното, вече почти никога не ми е скучно ;d и не мога да разбера, когато някой каже, че го мързи да чете. ако не обича да чете - ок, не е за абсолютно всеки, обаче не е кой знае колко тежко усилие, че да те мързи. ;д трябва ти единствено добро зрение, свястно осветление, по-малко шум и да не ти се спи. ;д ти просто започваш да четеш и то само те поглъща.
чета по възможност всеки ден, в междучасията, в часовете, когато би трябвало да уча, преди да заспя... общо взето, винаги, когато мога.
Върнете се в началото Go down
http://hungergamesbg.bulgarianforum.net/
SoulHunter
Новак
SoulHunter


Брой мнения : 47
Зодия : Телец Местожителство : Guitarland :P
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 21, 2013 10:14 pm#43

Май не ми е минавал и ден без да прочета поне малко, просто навик или по-скоро дрога. Просто книгите ми позволяват да се разкарам поне за малко от натоварващото ежедневие и разните дишащи дразнители...Така поне малко заживяваш един друг живот, виждаш през други очи един друг свят. Малко по малко се научаваш и сам да виждаш, тоест научаваш се да виждаш различните страни на нещата от живота, понеже по някакъв начин си се научил да размишляваш не само по твоя си начин, приемаш и други гледни точки, възгледи.... абе задълбах. Иначе най- вече книгите, според мен, са за разтоварване, в крайна сметка те са плод на литературното изкуство, а целта на изкуството е да развлича, или по-скоро отвлича от стъклената сфера на реалността.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Посетител
Riddle


Брой мнения : 91
Зодия : Стрелец Местожителство : Пловдив
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 22, 2013 2:12 pm#44

Е, понякога книгите разискват и реални проблеми, но пък в крайна сметка всяко четиво си има предимство - дали ще ти отвори очите по даден въпрос, дали ще те кара да разсъждаваш малко философски, да се почувстваш епичен като на гърба на дракон, влюбен като в романтичен роман, или уплашен, понеже е психиращ ужас, всичко в крайна сметка носи на човек хубави, макар и по различен начин, усещания.
Върнете се в началото Go down
http://personally-creation.nice-board.com/
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 06, 2013 12:34 pm#45

Много обичам да чета и не мога без книжките ми. Понякога ми се случва да нямам време и да чета една книга цял месец, но винаги когато съм свободна сядам на дивана, потъвам във вълшебния свят на героите и забравям за действителността. Мисля, че това е едно от най-хубавите качества на книгите - да забравиш проблемите си за малко и да се отпуснеш.
Върнете се в началото Go down
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 04, 2013 4:41 pm#46

Много обичам да чета.Всеки ден без пропускане.
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 12, 2013 1:39 pm#47

много обичам да чета книги
Върнете се в началото Go down
e.stoikova
Посетител
e.stoikova


Брой мнения : 50
Зодия : Водолей
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 12, 2013 5:21 pm#48

Обожавам, чета поне по книга на седмица
Върнете се в началото Go down
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 14, 2013 8:01 pm#49

Обожавам да чета!
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
Посетител
Streamers_98


Брой мнения : 93
Зодия : Стрелец
Герой
Име: N. (Ен) (прякор Мента, Менте (фр). )
Раса: Хибрид между демон и магьосник
Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 11:05 am#50

И през свободното време, и през времето, когато приоритетите напират. >.<
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Обичате ли да четете книги през свободното си време? - Page 2 Icon_minitime#51

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Коя книга четете в момента?
» Обичате ли да пътувате?
» Обичате ли да пазарувате?
» Какво обичате да похапвате ?
» Колко време прекарваме във Facebook?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Спам зона-